2733
2734
عنوان

از کار بیکارم کردن خیلی ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1833 بازدید | 26 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیتا جان چون شما بعداز استعلاجی این مشکل برات پیش اومده حتما راه حل دارن اداره کار . اگر مثلا قراردادت تموم بود وتسویه می گردد باهات یه چیزی .
درونت قلمرویی از آرامش است که می تواند همه نیکبختی هایی که خواهانشان هستی خلق کند (وین دایر)
2731
بیتا جون ناراحت نباش یک صلاحی درش بوده حتما با 11 سال سابقه 3 سال بیمه بیکاری می گیری تو خونه هم می تونی کار نیمه وقت بکنی مثلا تدریس یا هر کار دیگه تازه کلی هم با نی نی ات حال می کنی من کارمندم واقعا احساس می کنم جونم کشیده می شه با بچه کوچیک حالا یک کم کمتر راحتتر عیبی نداره مطمئن باش سر جاش برات برمی گرده عزیزم نی نی خیلی پربرکته برای من هم خیلی پاپوش درست کردن وقتی رفتم بعد مدیر عاملمون 1 ماه قبل از اتمام مرخصی بهم گفت نیاز ندارن من هم خیلی ناراحت شدم ولی توی دلم هم خوشحال بودم که پیش نی نی می مونم البته من هم واقعا به حقوقم نیاز داشتم ولی باورت می شه سر یک دعوای بین اعضای هیات مدیره شرکت قرار شد من برم سر پست یکی از مدیرها که داشت بازنشست می شد و یک قدم بزرگ جلو رفتم اینه که مال شما هم حتما خیریتی درش بوده حتما یک کار بهتر گیرت می اد به هر حال مطمئن باش برات بهتر می شه
Lilypie Maternity tickers
نه عزیزم بیمه بیکاری 75% پایه حقوقه به شرطی که از حداقل اداره کار کمتر نشه. اگه کمتر بشه همون حداقل و میدند. اینقدر هم حال میده که نگو
دختر نازم، بهترین هدیه از طرف خدا، 16 مرداد 92 اومد تو بغل ما و خوشبختیمونو هزار برابر کرد. خدایا شکرت
به نظر منم تا دیر نشده برو اداره بیمه شکایت کن. بعد یا بازگشت به کار می خوری یا اینکه می ری درخواست بیمه بیکاری می کنی. بعد هم بسپار بهرای کار بالاخره با 11 سال کار برات پیدا می شه. خیلی نگران نباش
عزیزم 75 درصد حداقل حقوق نیست 75 درصد کل حقوق و مزایا که در لیست بیمه قید شده یعنی دقیقا محاسباتش مثل مرخصی زایمانه من یکی از دوستام حقوق بالا می گرفت توی لیست بیمه هم همون براش رد می شد الان 750 بیکاری می گیره
Lilypie Maternity tickers