2733
2734

یک بچه گربه پیدا کردم چشماش عفونت کرده بود و می‌لرزید دلمون سوخت آوردیمش خونه،چشماش و درمان کردم حیوونی خوب شد ولی تا پیدا کردن سرپرست مجبورم نگهش دارم براش خاک گرفتم میخواستم ببینم میشه  خاکش که کثیف شده رو تو باغچه بریزم ؟ خاک ارگانیک گرفتم

به گل و درخت‌ها آسیب نمیزنه؟ 

دندون داره غیر شیر غذا بهش چی بدم امروز براش یکم تن ماهی گذاشتم خورد دیگه چی خوبه بگیرم براش 

ای جان چه مهربونی

نمیشه همیشه نگهش داری

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
میشه بریزی تو باغچه ولی بو میگیره بریز دور و اینکه من خودم گردن مرغ میگرفتم میپختم له له میشد میداد ...

مگه تو باغچه خودشون دستشویی نمیکنن!؟ ،مدل این خاک ها اینطوریه که بو میگیره؟ 

استخون های گردن تو گلوش گیر نمیکنه؟ 

غذای خشک چطوریه ؟

مگه تو باغچه خودشون دستشویی نمیکنن!؟ ،مدل این خاک ها اینطوریه که بو میگیره؟  استخون های گردن ت ...

اگه بخوای تو حیاط نگه داری که کلا نیازی نیست براش خاک بگیری

نه اگه خیلی له بشه استخون هاش گیر نمیکنه

شبی شاید رها کردم جهان پر اضطرابم را.....
چند ماهشه؟  یک تیکه کوچولو مرغ و سیب زمینی نگینی و هویج نگینی  خیلی کم.  همه را با ...

فکر کنم پنج هفته داره، دندون داره و خودش مدفوع می‌کنه 

سبزیجات میخورن مگه!؟ فکر کردم فقط شیر و گوشت میخورن

اگه بخوای تو حیاط نگه داری که کلا نیازی نیست براش خاک بگیری نه اگه خیلی له بشه استخون هاش گیر نمیکن ...

نه تو حیاط نگهش نمیدارم تو خونه ست ولی گفتم اگر خاکش برا خاک و گل و درخت ضرر ندارد بریزم تو باغچه 

حدودا چقدر میزارید بپزه که له بشه 

فکر کنم پنج هفته داره، دندون داره و خودش مدفوع می‌کنه  سبزیجات میخورن مگه!؟ فکر کردم فقط شیر و ...

اوخی... خیلی کوچولوعه شیر بهش بده. 

آره. دکتر دامپزشک برده بودم. گربه دوماهه. گفت بهش بده بخوره. 

اوخی... خیلی کوچولوعه  شیر بهش بده.  آره. دکتر دامپزشک برده بودم. گربه دوماهه. گفت بهش ب ...

مرسی گفتی حتما براش میزارم، آره خیلی کوچولوئه حیوونی خیلی هم شیطون و با نمکه خدا کنه یک سرپرست خوب پیدا کنم برا بچه