1147
1254

.......😆

یه دوش آب گرم🚿 یه لباس راحت 👚یه چایی تازه دم ☕️یه موسیقی ملایم 🎻 بــه درک که خیلی مشکلات حل نمیشه😏

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

1258

من یبار موهامو طوری درست کردم ساعت شش صبح جلو مدرسه دوس پسرم غش کرد از خنده بعدا هی مسخرم میکرد که چه مدلی بود اسمشو بگو وای الان فکرمیکنم جرا اونطوری کردم موهامو

ندارم ندارم ندارم....
من یبار موهامو طوری درست کردم ساعت شش صبح جلو مدرسه دوس پسرم غش کرد از خنده بعدا هی مسخرم میکرد که چ ...

ننن😂😂چه مدلی بود مگه بیچاره اول صبی شوک واردشده بهش

یه دوش آب گرم🚿 یه لباس راحت 👚یه چایی تازه دم ☕️یه موسیقی ملایم 🎻 بــه درک که خیلی مشکلات حل نمیشه😏
به جان جاریم قسم😁

😐😂این ساعتم دست از سر جاریت بر نمیداری؟؟

شما چطور میتوانید بگویید که عاشق یک نفر هستید،درصورتی که هزاران نفر در دنیا وجود دارند که اگر آنهارا ملاقات می کردید به آنها بیشتر عشق می ورزیدید؟؟؟اما هرگز نکردید،ما باید بپذیریم که عشق،تنها،نتیجه یک رویارویی است،وجود کامل ندارد
1274

من ٣.٤سالم بود داشتم ادامس خرسي ميخوردم نميدونم چه فازي منو گرفت درش اوردم چسبوندمش وسط فرق سره خالم 😑

بيچاره محبور شد موهاي وسط سرشو كوتاهه كوتاه كنه 

عزيزم دلم براش تنگ شده خدابيامرزش😞

نعععع خب خیلی مقدسه بیشتر باور میکنید من که گفتم خوابم میاد😁😂😂😂

😂😂برو بخواب

شما چطور میتوانید بگویید که عاشق یک نفر هستید،درصورتی که هزاران نفر در دنیا وجود دارند که اگر آنهارا ملاقات می کردید به آنها بیشتر عشق می ورزیدید؟؟؟اما هرگز نکردید،ما باید بپذیریم که عشق،تنها،نتیجه یک رویارویی است،وجود کامل ندارد
شب بخیر😍توهم بخواب

شب بخیر❤

1167

بچه بودم هیچکس خونه نبود

آرایش کردم

لباس مجلسی مامانمو پوشیدم

آهنگ گذاشتم داشتم میرقصیدم 

یهو همسرم که اونموقع بچه بود البته فامیلیم 

برامون آش نذری آورد 

از نده غش کرده بود

الانم هی بهم میگه

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از روز عزا گرفته تا عید سعید    از‌حوزه‌ی‌قم‌بگیر‌تا‌کاخ‌سفید   هر‌گوشه‌و‌هر‌زمان‌تورامی‌بوسم    

من سوم راهنمایی بودم زیر ابروهامو تمیز کرده بودم محرم بود ناظمم راه میرفت تو صفو تو صورت بچه ها زل میزد ببینه کی ارایش داره یا ابرو برداشته رسید به من زوم کردم رو صورتم😂 گف تو چرا ابروهاتو برداشتی منم خنگم یادم نبود محرم گفتم خانوم بخدا دیشب عروسی بودیم 😯

اونم چن ثانیه وایساد یهو زد زیر خنده گف تو دهات شما محرم عروسی میگیرن ؟؟😂😂😂😂😂

ژل زدم ن سیخ سیخی بود ن فرق بود خواهر ن مدل کجی بود خودمم موندم توی مدلش🤣🤣🤣🤣🤣

اول صبی چطور شد این مدلی اومد تو ذهنت پیادش کردی رو موهات😂

من یبار تازه یاد گرفته بودم از بلندی بپرم تقریبا شش ساله بودم قشنگ یادمه جلو خونمون یه دیوار کوتاه بود داداشم گف بپر بغلم میگیرمت گفتم میترسم گف ن تو فقط بپر منم پریدم دیوث رفت کنار با مخ خوردم زمین سرم شکست تا دوروز خون میومد

ندارم ندارم ندارم....
1280