2733
2734
عنوان

عشق ۸ سالم بعد ۵ سال برگشته

| مشاهده متن کامل بحث + 1250 بازدید | 103 پست
من دیگه خیلی دیر میخوابیدم ۱ بود الان تا صبح دارم نی نی سایت مصرف میکنم و میرم فضا😄😄😄

الهی دورتون  بگردم که همیشه آدمو آروم میکنید

خدا جون خودت کمکمون کن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بذار بهت  واضح بگم  این عشق چیزی نیست جز هوس و عطش برای رابطه جنسی با اون اقا ایشونم ...

ابدا ابدا ابدا این حرفو نزن.. عشق نیازه جنسی نیست. عشق نیازه روحه. وفا دوستی صمیمت یکی شدن دو قلب.. استارتر توی گذشتس و اینکار اشتباهه اما دسته خودش نیس. اینو گفتم بدونی عشق با هوس یجا جا نمیشن

2742
الهی دورتون  بگردم که همیشه آدمو آروم میکنید

فداتم.باچی آروم میشی؟شماهم نی نی سایت میزنی میری فضا؟😂😂😂

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
ابدا ابدا ابدا این حرفو نزن.. عشق نیازه جنسی نیست. عشق نیازه روحه. وفا دوستی صمیمت یکی شدن دو قلب.. ...

دقیقا اونم میگه این عشقه که من یا تو پیام میدی قبل از این که به گوشی برسیم میفهمیم یا نزدیک  شدن به همو احساس میکنیم

خدا جون خودت کمکمون کن
2740
جالب اینه که میگه زنم سلطانه هم خدا میخواد هم خرما رو

عزیزم فراموشش کن.. منطقی فکر کن بجای ناراحتی. هر دوتون ازدواج کردید و بچه هم دارید.. آیا درسته زندگیتون خراب بشه؟؟ بچه هاتون چی میشن شوهر و خانم اون آقا چی میشه؟؟ میدونی چه آسیبی به خانوادت میزنی؟؟ داری تیشه به ریشه ات میزنی.. بعد یادت باشه خواهر زشته شوهره آدم  بفهمه با دوس پسر سابقا رابطه داری شان و منزلت پیشه همسرت میفته و به چشمه دیگه ای نگات میکنه.. شان خودت و پدرتو حفظ کن جوری با اون مرد برخورد کن و جوابشو نده ک بفهمه اصیل زاده ای و خطا نمیکنی. عزیزم قسمتت نبود فراموشش کن

دقیقا اونم میگه این عشقه که من یا تو پیام میدی قبل از این که به گوشی برسیم میفهمیم یا نزدیک  شد ...

ببین عشق حس ادمم قوی میکنه ولی ناراحتدنباش  خداخاسته شاید بهش میرفتیدزندگیت خوب نمیشد یاهرجیه دیگه ول کن انقد سرتوگرم کن دیدیشم اصلاخودتوبزن ب اون راه ب بچت نکاه کن باهرجی

فداتم.باچی آروم میشی؟شماهم نی نی سایت میزنی میری فضا؟😂😂😂

با این که میتونم با کسایی حرف بزنم که به هیچ کس نمی گن ابروم بره اخه این حرفا رو پیش کی میشه برد جز شما

خدا جون خودت کمکمون کن
دقیقا اونم میگه این عشقه که من یا تو پیام میدی قبل از این که به گوشی برسیم میفهمیم یا نزدیک  شد ...

بگو خجالت بکش.الان ناموس داری و به ناموس یکی دیگه داری این حرفومیزنی.عشقت به درد خودت میخوره .اگه آدم درستی بودی به شریک زندگیت خیانت نمیکردی که به من پیام بدی.اسی جون خیلی دل داری بخدا.من جات بودم الان سکته سومو زده بودم از ترس لو رفتن و نگاههای شوهرم و چهره معصوم پسرم.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
با این که میتونم با کسایی حرف بزنم که به هیچ کس نمی گن ابروم بره اخه این حرفا رو پیش کی میشه برد جز ...

قربونت برم مهربون.خالصانه درخدمتیم بانو😊😍

با این که میتونم با کسایی حرف بزنم که به هیچ کس نمی گن ابروم بره اخه این حرفا رو پیش کی میشه برد جز ...

ببین پس به حرفه ما گوش بده.. ما همه زنیم و دیدیم اتفاقاتی ک تو جامعه افتاده... روزی ک خدایی ناکرده آبروت بره فقط التماس خدا میکنی به زندگی برت گردونه.. خب چرا اون موقه چرا بعد از بی ابرو شدن چرا بعد از بی عزت شدن خدا شاهده اون موقه تمامه این عشقا از سرت میره و فقط میخای به عقب برگردی و اینکارو نکنی.. خیلی عواقب سختی داره خیلی 

2706