2733
2734
عنوان

عشق ۸ سالم بعد ۵ سال برگشته

| مشاهده متن کامل بحث + 1236 بازدید | 103 پست
خیلی آروم شد قلبم

خانواده ک داری.. عاشقانه هایی ک شوهرت واست داره الان با ارزشترین دارایی توه.. قدره نعمتی ک خدا بهت داده بدون. خانم محکم و با قدرتی باش و حافظ ناموس همسرت باش 

به قول باران 

چقدر از کنم این گوشه دنیا که چی 

گذاشته رفته ولم کرده خب حالا که چی

چقدر این خود خوری لعنتی ابم کنه

به جهنم که میخواد خورد و خرابم کنه

خدا جون خودت کمکمون کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با این که میتونم با کسایی حرف بزنم که به هیچ کس نمی گن ابروم بره اخه این حرفا رو پیش کی میشه برد جز ...

اسی جون ناراحت نشیا.ولی خدالعنتش کنه که بابرگشتنش آتیش انداخته به جون یه زن و یه مادر.اگه عشق سابق من برگرده اولین کاری که میکنم یه قرارمیذارم بعد که دیدمش یه چک افسری میزنم میگم برو حالشو ببر😁.چرارفتی که حالا وسط زندگیم ظاهر بشی؟تو ارزش نداری بخاطرت از جگرگوشم بگذرم.بسلامت.در روهم ببند باد کولر هدر نره😁

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
به قول باران  چقدر از کنم این گوشه دنیا که چی  گذاشته رفته ولم کرده خب حالا که چی چقدر ...

آفرین خواهر.. مواطب زندگیت باش. گذشته ها تموم شده و الانه تو مهمه. مواظب همسر و پسرت باش.. خانواده هایی دیدم ک سره همین موضوع پاشیدن و دختره کو۰یکشون آواره ی خونه یبار این پدربزرگ یبار اون پدربزرگ شد افسرده شد. بی پدر و مادر شد چون جدا شدن و این بیچاره بلاتکلیف مونده. همیشه میگه کاش مادر داشتم کاش پدر داشتم کاش فقیر بودیم ولی منم خانواده داشتم. همیشه قبل از هر حسرت و فکری به عواقب کارت فکر کن.. خدا بهمرات

2728
اسی جون ناراحت نشیا.ولی خدالعنتش کنه که بابرگشتنش آتیش انداخته به جون یه زن و یه مادر.اگه عشق سابق م ...

ههههههههه دمت گرم بیا یه چک افسری هم به این الدنگ بزن

خدا جون خودت کمکمون کن
ههههههههه دمت گرم بیا یه چک افسری هم به این الدنگ بزن

اگه بودم به جان پسرم میزدم.😒بزن که برق سه فاز از کلش بپره و عشق و عاشقی و حرفهای رمانتیک یادش بره.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
ببین پس به حرفه ما گوش بده.. ما همه زنیم و دیدیم اتفاقاتی ک تو جامعه افتاده... روزی ک خدایی ناکرده آ ...

میدونی چی حالمو بدمیکنه؟اینکه چندسال بایکی دیگه همبستر بوده کیف‌و عشق و حالشو کرده حالا واسه تنوع و ایجاد هیجان رفته سراغ زن مردم آتیش انداخته تو زندگی دیگران😫😷😟😤

2740
هم میگه زنم هم تو مرتیکه بولحوس

میبینی میزان ارزشی که واست قائله؟🤔😠دیدگاهش درموردت چیه که این اجازه رو به خودش میده؟خودتو کم ارزش نکن.

بی انصافن خواهر.. 

بی انصاف و حال به هم زن.ارحرفهاش مشخصه که میخواد احساسات بنده خدارو تحت تاثیر قرار بده😬😩

بی انصاف و حال به هم زن.ارحرفهاش مشخصه که میخواد احساسات بنده خدارو تحت تاثیر قرار بده😬😩

خدا کمکش کنه.. زن خوبی باشه زندگیشو از بلا نجات بده. چون اون مرده زندگی داره و ما زنا خوب میدونیم اگر زندگیه این خانم خراب شده دوس پسرش گردن نمیگیره و زندگیه خودشو ترجیح میده. این ی واقعیته باید قبول کنیم 

خدا کمکش کنه.. زن خوبی باشه زندگیشو از بلا نجات بده. چون اون مرده زندگی داره و ما زنا خوب میدونیم اگ ...

شدیدا موافقم.آمین.خدا آبروشو واسش حفظ کنه.😟

ابدا ابدا ابدا این حرفو نزن.. عشق نیازه جنسی نیست. عشق نیازه روحه. وفا دوستی صمیمت یکی شدن دو قلب.. ...

اینا شعاره عزیزم عشقی جز عشق به خدا معنوی  نیست بقیه عشقها بخش عمده اش نیاز جسمانیه

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )