2737
2739
عنوان

عشق ۸ سالم بعد ۵ سال برگشته

| مشاهده متن کامل بحث + 1251 بازدید | 103 پست

امشب وقتی پیام داد با این که گوشی ازم فاصله داشت صداش آمد دستان و پاهام سریع یخ کرد اخه هروقت اون پیام میده من این شکلی میشم اما گفتم نه اون پیام نمیده که دیدم خودشه

خدا جون خودت کمکمون کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توهم مثل من بودی

تو گذشته عاشق شدم اما وقتی به شوهرم جواب بله گفتم شبهای قدر بود قران سرگرفتم و قسم خوردم هیچگاه به شوهرم خیانت نکنم حتی اگه عشق سابقم برگرده.تاحالا پیش اومده چیزی یا بحثی مثل این تاپیک منو یادش بندازه اما رو قسمی که خوردم موندم.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2731
والا فقط نیدنیدسایت خوبه تلگرامم باید پاک کنم  بالخره میکنم اینستارو نمیشهدخخخخ

نی نی سایت که عالیه😉😂😂 واسه خودمون یه پاکاراگاه شدیم😁اصل کاری همون اینستاس دیگه😞پاکش کن بره.حیف حجم و بسته اینترنت.بیا نی نی سایت لذت ببراز انرژی منفی ها😂😂😂

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2740
لامصب روبه روی خونه مامانم میشینه هروقت میرم اونجا به بهانه یه چی میاد تو کوچه که منو ببینه

اگه یهو شوهرت بفهمه چی میشه؟😨بعدش بچت چی میشه؟😢انقد تو ذهنت پررنگش نکن گذشته رو.

خیلی خوش خاب بودم الان دیگ بدترسباپلاسم اینجاتاصبح

من دیگه خیلی دیر میخوابیدم ۱ بود الان تا صبح دارم نی نی سایت مصرف میکنم و میرم فضا😄😄😄

عین  منی همسایه مادرمه  ولی ازدواج نکرده هنوزم

برایدمن کارنمیرفت همش دنبالم بود دیک نادرش میگفت فذارکنید دیگ قسمتم شد بعد پنج سال ازدواج کردم پنج ساله شوکه شد ولی واقعادیگ نکشیدم کل محل همه فامیلم میدونستن

2706