2733
2734
عنوان

عشق ۸ سالم بعد ۵ سال برگشته

| مشاهده متن کامل بحث + 1258 بازدید | 103 پست
شبا سرما می زارم رو متکا تا بیدار شم خوابشو میبینم کلا به فکر اونم 😭😭😭😭😭😭 کجا باید برم یه دنی ...

میفهممت من الان این حالو دارم .ولی باید قوی باشی 

باید بفهمونی ب اون که همون جور ک راحت گذشت رفت با یکی دیگه بزار ولس تو هم راحت بشه .بچسب ب زندگیت 

ی کاری کن اون حسرت بخوره .مطمعنم دوباره زندگیتو از نو میسازی .قوی باش .از تو نت تل گرام چیزایی ک یادت میاره دور شو 

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

همینجوری یهو اومد 

از اعماق وجودم آرزو میکنم هرچی که تو این لحظه تو دلته خدا به زودی بهت بده.😊

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
خیلی درد بده من نمیخوام خدایی نکرده گناه کنم یا هرچیز دیگه اما نمیدونم چرا تو عذابم برزخیه برای خودش ...

درد عشقی کشیدم که نپرس خواهر.ولی فراموشش کن.خوب میفهممت اما فکرکردن بهش بازی با آتیشه.عاقبت خوشی نداره.همین الان هم که داری واسش غصه میخوری داری همسرت و بچت خیانت میکنی.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
از اعماق وجودم آرزو میکنم هرچی که تو این لحظه تو دلته خدا به زودی بهت بده.😊

وای عزیزم مرسی همچنین خانومممم  😍😍😍😍😍😍😍

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
وای عزیزم مرسی همچنین خانومممم  😍😍😍😍😍😍😍

😍😍😍ممنون😊

خدا لعنت کنه این صاحب تلگ رام اینستاو‌...... ک گناهو واسمون اسون کرده بخدا دوره سختیه ادم خودشو سالم نگه داره خیلی کار شاخی کرده میگن تو اخر الزمان معتقد وبا ایمان بودن سخته راسته بخدا

معرفتت گیر منفعتت!!!!!!!!
خدا لعنت کنه این صاحب تلگ رام اینستاو‌...... ک گناهو واسمون اسون کرده بخدا دوره سختیه ادم خودشو سالم ...

دقیقاافرین .هی ب سرم میزنخ تل و اینستارو پاک کنما هرچی فساده ازین کوشیااومد نباسه  ادم راحت فکرراحت

میگه طلاق بگیریم؟ک باهم باشیم

نه بابا اصلا من خودمو می کشم اونم زنش و خیلی دوست داره ولی میگه وقتی از همه جا داغونم فقط با تو آروم میشم (فقط چت)با این که من خیلی سرد جوابشو میدم عین یه غریبه که تا حالا ندیدم ولی آخرش میگه آروم شدم خدانگهدار اخرشم مینویسه مثل همیشه د د )دوست دارم)

خدا جون خودت کمکمون کن
نه بابا اصلا من خودمو می کشم اونم زنش و خیلی دوست داره ولی میگه وقتی از همه جا داغونم فقط با تو آروم ...

😭😭😭😭نکن.جوابشو نده.عادت نکن بهش.زندگیت به خطر میفته.😢

اسی عشق نصف زندگیه بقیش تفاهم اخلاق رفتار آدماست 

خیلیا بودن عشقشون آتیشین بوده اما ی سال بعد ازدواج عادی میشه 

حتی اونایی که با عشق ازدواج نکردن باز ی سال بعد ازدواج بزور همو تحمل میکنن 

بقول دوستم میگفت یادش بخیر دوران عقدم تا صب با حسن حرف میزدیم ولی الان ک ازدواج کردم 

تا از سر کار میاد یا گوشی دستشه 

یا میگیره میخابه منم حوصلم سر میره .میگه کاش آدما 

همون تو لحظه عقد نامزدی بمونن 

گلم به این فک کردی پسرت بعد تو چی میشه 

اینکه بیوفته زیر دست اینو اون .دلش همش مادرشو بخاد 

اما بعد ها بزرگ بشه میخای بگی چی 

بهش بگن مادرت واس عشقش زندگی رو بهم زد 

پسرا خیلی مامانی هستن .نزار گل پسرت بچه طلاق بشه 

دعای ناد علی جواب میده 

چله بگیر مهرش تو دلت سرد بشه ی کاری کنه عاشق شوهرت بشی 

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔
دقیقاافرین .هی ب سرم میزنخ تل و اینستارو پاک کنما هرچی فساده ازین کوشیااومد نباسه  ادم راحت فکر ...

من از ترس همین چیزا اینستا نصب نمیکنم.🤕😟تل هم دارم ولی همش تو نی نی سایت پلاسم😁

نه بابا اصلا من خودمو می کشم اونم زنش و خیلی دوست داره ولی میگه وقتی از همه جا داغونم فقط با تو آروم ...

تورو خدا ج نده ببین هیچی تو زندگیت تغییر پیدا نمیکنه و اون هیچ وقت پشتت واینمیسه  جز اینکه احساسات به زندگیت عوض میشه تو بهترین حالت اگه همسرت نفهمه ،اگرم بفهمه زندگیت داغون میشه تازه جدام نشی ی عمر بهت میگه هرزه نکن استغفار کن و بلاک ودیگه وسوسه نشو شیطون تو جلدت نره به صورت معصوم پسرت نگا کن تو مادرشی نزار تو اینده از کارات خجالت بکشه ؛

معرفتت گیر منفعتت!!!!!!!!
2706