2737
2739
عنوان

عشق ۸ سالم بعد ۵ سال برگشته

| مشاهده متن کامل بحث + 1236 بازدید | 103 پست

بگردم😭😭😭😭خیلی سخته.اما به بچت فکرکن.اون ازهرکسی واست عزیزتره.راضب نشو که مادرش بهش خیانت کنه😞

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان چهار سال از ازدواج من میگذره و یه پسر دوساله دارم هنوزم ته دلم دوستش دارم چون نمیتونم خودمو گول ...

بگو بش بره گم شه 😒 

عزیزم زندگیتو خراب نکن نزار بچه طلاق بشه پسرت 

گلم اون اگه میخاستت نمیزاشت بره با کسی دیگه عشقو حال کنه حالا برگرده .بعدشم من تازه ب این نتیجه رسیدم عشق چرته عشق واقعی وجود نداره 

گلم اگه زندگیت خوبه .پاکن اینستا رو .دیگه بش فک نکن 

ب بزرگشدن پسرت فک کن .ب اینکه هواشو داشته باشی 

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔
2731
دعا نادعلیه 😍

منظورم اینه که نفهمیدم چراینو گفتی🙃ممنونم.😍

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
خیلی راحت از اینستا بلاکش کن به گل پسرت و زندگیت فکر کن هز وقت ذهنت چرخید سمتش برو پسرت رو بغل کن و ...

همه چیزو گفتی درست وکامل اگه بخواد همین یه پست کافیه  😍 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2740
شوهرم عالیه زمین تا آسمون با اون فرق داره عاشقانه عاشقمه منم دوستش دارم ولی.....

پس نکن این کارو یه دفعه شوهرت میفهمه و زندگیه شیرینتو از دست میدی

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
بگردم😭😭😭😭خیلی سخته.اما به بچت فکرکن.اون ازهرکسی واست عزیزتره.راضب نشو که مادرش بهش خیانت کنه😞

خیلی درد بده من نمیخوام خدایی نکرده گناه کنم یا هرچیز دیگه اما نمیدونم چرا تو عذابم برزخیه برای خودش 

خدا جون خودت کمکمون کن
شبا سرما می زارم رو متکا تا بیدار شم خوابشو میبینم کلا به فکر اونم 😭😭😭😭😭😭 کجا باید برم یه دنی ...

بذار بهت  واضح بگم  این عشق چیزی نیست جز هوس و عطش برای رابطه جنسی با اون اقا ایشونم فکر مشابهی داره شنیدی شکوه عشق در هجرانه اگه بهش برسی میفهمی اون همه خواستن هیچی نبود زندگیت از دستت میره پشیمونیم فایده نداره 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
شوهرم عالیه زمین تا آسمون با اون فرق داره عاشقانه عاشقمه منم دوستش دارم ولی.....

شوهرت ارزشش از اون بالاتره عزیزم.چون باشوهرت جوشیدی و ترکیب شدی و یه نی نی بدنیا آوردید پس اون هرچی باشه نزدیکتر لایق تراز شوهرت نیست واسه عاشقی.دندون لقو بکن بنداز دور.

ببین این فقطیه خاطره از گذشتس که با یه اهنگ اون میاد تو ذهنت یا شبا بهش فکر میکنی ولی بقول شهرزاد ذهن ادم دیوار نداره و رویاپردازی میکنه توام ازین زاویه بهش نگاه کن و فکر کن این ادم تو واقعیت وجود نداره

هنوز باهاش زیر یه سقف نرفتی فکر میکنی خیلی خوبه به شوهر و بچه خودت بچسب 

2706