1265
1254

پشه خورده  

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات

پشه خورده

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیمه انشاالله درست دربیاد توروخدا واسه اینکه زودتربرم سرزندگیم واسم صلوات بفرستین❤عاشقتم باتموم وجودمE

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1279
واقعا اخه چند جاشه ،ترسیدم ابله نباشه؟

نه جای پشست 

قرص بذاری فک کنم خوبه 

دم غروبا درو پنجره رو ببند که نیان تو اتاق 

لدن خواهرزاده هام پره ازین جاها

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
واقعا اخه چند جاشه ،ترسیدم ابله نباشه؟

میخوای من عکس جای پشه بذارم ببینی اون زیاده یا این؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیمه انشاالله درست دربیاد توروخدا واسه اینکه زودتربرم سرزندگیم واسم صلوات بفرستین❤عاشقتم باتموم وجودمE
8
نه جای پشست  قرص بذاری فک کنم خوبه  دم غروبا درو پنجره رو ببند که نیان تو اتاق  لد ...

اهان اخه پنجرهامون دو شب باز بود کلن بخاطر اون حنما پشه اومده.مرسی خواهری

میشه واس مامانیم دعا کنید اون تنها امید زندگیه منه😥😣😰

اگه تو جوشش ابکی شد ابلس....تب انجنان نداره ولی گرم میشن در حد ی درجه...ما از دیروز گرفتار شدیم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
اهان اخه پنجرهامون دو شب باز بود کلن بخاطر اون حنما پشه اومده.مرسی خواهری

خواهش میکنم گلم 

پنجره خارو ببند یا توری رو باز کن وقتی پنجره رو باز میکنی 

و اینکه اگه توری ندارین حدااقل وقتی لامپ روشنه پنجره رو باز نکن 

و اینکه وقتی خونه پشه داره اگه پنکه سقفی روشن کنی کمتر نیش میزنه فک کنم چون باد میزنه تاثیر داره 

1257
واس کیوو بزار ببینم خخ

واسه خودمو شهرستان بودم خورده داغون شدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه تو جوشش ابکی شد ابلس....تب انجنان نداره ولی گرم میشن در حد ی درجه...ما از دیروز گرفتار شدیم

ا چرا گرفتار ابله؟

نمیدونم امروز یه کم گرم شده اخه لثشم باد کرده فک کنم داره دندونم در میاره 

خواهش میکنم گلم  پنجره خارو ببند یا توری رو باز کن وقتی پنجره رو باز میکنی  و اینکه اگه ...

اره عزیزم ممنون ،اخه کولرمون خراب بود امروز درست کردیم بخاطر گرما محبوری باز کرده بودم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه خودمو شهرستان بودم خورده داغون شدم

واای منم اونجوری شدم ولی یه پماد هست ضدحشره چرا استفاده نکردی من هرسری میرم شهرستانمون استفاده میکنم سالم برمیگردم

1220