1265
1292
عنوان

غذای رژیمی کی بلده دستورشو بدید!!

63 بازدید | 8 پست

همسرم رژیم داره میخوام غذاهای کم چربی درست کنم..چون کلسترولش یکم بالاست!

کسی بلده  بهم دستورشو بده؟

هر نوع غذایی که بلدید..یا اگر رژیم خاصی رعایت میکردید که جواب میده؟

میخام کمکش کنم راحتتر وزن کم کنه

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دارم مامان میشم!  

تو خورشتها روغن خیلی کم بریز تو برنج هم همینطور 

سبزی و یا سالاد کاهو بدون سس کنار غذا همیشه باشه 

میوه هم در طول روز هفت هشت سهم بخوره  پیاده روی هم روزی نیم ساعت تا یک ساعت داشته باشه وزنش میاد پایین

دنیا اون چیزی نیست که ما میبینیم... ما چیزی و میبینیم که باور داریم

اب قد یه بند انگشت میریزم تو ماهیتابه، جوش که اومد تخم مرغ میشکونم داخلش، با نمک، میشه نیمرو بدون روغن. فیله ماهی تو آبلیمو و سیر میخوابونم بعد فلفل و ادویه میزنم، با گوجه و فلفل دلمه ای میخورم، سوپ سینه مرغ، نودل درست میکنم ولی بیشتر اب نودل رو میخورم با چند قاشق از خودش، سینه مرغ آب پز میکنم بعد با سبزیجات می ارم توو فر، اگه هم نون بخورم فقط لواش اونم خیلی کم...کلا رژیمم در این محدوده هست

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

بله فيله مرغ - پياز - هويج كلم گوچه فرنگي خرد شده كلم بروكلي سير خام يك عدد رنده شده همرو با هم اب پز كن روش اب غوره با كمي زعفران غاطي كن بريز روش ٤ ساعت رو شعله كم بزار فقط مرغاتو هي برگردون عاليههههه

1291
تو خورشتها روغن خیلی کم بریز تو برنج هم همینطور  سبزی و یا سالاد کاهو بدون سس کنار غذا همیشه ب ...

سس نمیخوریمم همین کارارو میکنم..... برنجم هفته ای یکبار یه پیمونه..ولی حواب نمیدن  

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دارم مامان میشم!  
سس نمیخوریمم همین کارارو میکنم..... برنجم هفته ای یکبار یه پیمونه..ولی حواب نمیدن    

خیلی خوبه خب یدفعه چربیها جمع نشدن که یدفعه ای برن بمرور کم میشن مصرف گوشت قرمزتونم کم کنین حتی خورش ها رو هم با مرغ بپزین

دنیا اون چیزی نیست که ما میبینیم... ما چیزی و میبینیم که باور داریم