2733
2734
چرا اذیت میکنن یه درصد به این فکر کنن آبروشون دست ما بیوفته

چرا به اندازه کافی داره ولی نه تو روی من و علنی پشت سرم 

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)

ابروش رو نبر 

چیز کمی نیس ک راحت در موردش صحبت می کنی

یاد حدیث حضرت علی (ع) بیفت ک گفتن اگر شب هنگام کسی رودر حال گناه دیدی فردا ب اون چشم بهش نگاه نکن شاید توبه کرده باشه و تو ندانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعاااا. اینها نجس اند نجس.... هرچی که لایه پا اینه .لاپا شوهرشونم هست... ببخشید البته.. اینها مست ...

متاسفانه خیانت زنای متاهل خیلی خیلی زیاد شده، پدربزرگم دفتر طلاق داره، موردای عجیب غریبی رو اونجا دیدم

2731
خوب که چی بشه ، طلاق بگیره بیاد بشه مخیل ارامش خودت

راست میگی به خدا 

ماشاالله هیچ مثل شما نتونست قانع کنه که حرفی نزنم ولی اگه طلاق بگیره من بیشتر اذیت میشم

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)
خوب که چی بشه ، طلاق بگیره بیاد بشه مخیل ارامش خودت

راست میگی به خدا 

ماشاالله هیچ مثل شما نتونست قانع کنه که حرفی نزنم ولی اگه طلاق بگیره من بیشتر اذیت میشم  ا

من به این نتیجه رسیدم که فقط به خودش بگم و نزارم اذیتم کنه 

به شوهرم نمیگم چون داغون میشه 

به بقیه نمیگم چون آبروی اون آبروی ماست و چون شوهرم نظامی هست دردسر میشه برام 

به شوهرش نمیگم چون طلاق میگیره و زینب میوفته تو زندگی ما

2740
بعد 18سال هنوز خجالت میکشم برا شوهرم عکس لختی بفرستم، اینا چطور خیانت مییکنن؟!.....

اره بخدامنم هنوز باشوهرم روبعصی چیراخجالتیم

بعدواسه مرده غریبه نمیدونم چطوربعضی اینقدراحتن

خواهر شوهر منکه هفت تا خواهر شوهر داره نوبتی تو زندگیشن منم میخندم که خوبه هر چی سرم اوردی سرت اومد

آره اون خواهر شوهرای خودش بفهمن جررررش میدن 

من به این نتیجه رسیدم که فقط به خودش بگم و نزارم اذیتم کنه  به شوهرم نمیگم چون داغون میشه  ...

اره هنوزم نگوتااذبتت کردبهش بگوفلانی چیه نکنه بااقاجوادبه هم زدین که بازافتادی به جون من  ولی به کس دیگه ای نگوکه واست شربشه

بهش بگوکه سرجات بشین وگرنه هرچی دیدی ازچش خودت دیدی

مال من اینقد وقیح بود اگه عروسی دعوت میشدیم میگفت تو نرو تا من با داداشم برم اگه من میرفتم دیگه هی ل ...

وای اینم به شوهر من میگه ببرتش دکتر 

با ماشین شوهر خودش روش نمیشه 

شوهر بدبختش یه جایی میخواد بره با این از کسی ماشین خوب میگیره که خجالت نکشه زنش 

وای اینم به شوهر من میگه ببرتش دکتر  با ماشین شوهر خودش روش نمیشه  شوهر بدبختش یه جایی م ...

افاده ها طبق طبق 

سگادوراون وقو وقو وق

والامعلومه زیادلی لی به لالاش گذاشتن پروشده

2706