2752
2734
خب به شوهرم بگم ابروش نمیده هدایت میشه 

عزيزم به شوهرت بگي 

شوهر شما هم ارامشش از دست ميره 

دوست داري زندگيت از ارامش بيفته؟ 

اگر دوست داري تنش ايجاد كني بفرما بسم الله 

اما همه دارن ميگن نكن 

نهايت به خود خواهر شوهرت بگو اين كاري كه ميكني اشتباه هست از راه دوستي وارد شو مطمئن باش نتيجه اش رو ميبيني 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره ولی میترسم شوهرم نابود بشه خیلی مینازه به خواهرش همیشه میگه میخوام مثل خواهرم با حیا باشی

اجازه بدید شوهرتون نابود بشه اما شوهره خواهرش نابود نشه.انگ بی غیرتی به پیشونیش نخوره.خیلی سخته مرد ازصب تا شب دنبال ی لقمه نون باشه واسه زندگیش اونوقت اون خانوم اینجوری هرزگی کنن.معذرت میخوام انقد بد صحبت میکنم.هرچه زودتر بگید.البته شوهرتون شاید تو روش نیاره چون نمیخواد زندگی خواهرش به هم بریزه.من جای شما بودم به شوهرش میگفتم که بدونه با چه هرزه ای زندگی میکنه

عشق های امروزی،بی نام،قابل انتقال به غیر! و معاف از احساس میباشند...

از نظر کارکردن با گوشی 

مثلا تو گوگل سرچ کردن رو خودم یادش دادم 

با اینکه درس خونده ولی چون تو روستا بوده تا دوسال پیش از این چیزا سر در نمیاره 

تماس تصویری هم شوهرم یادش داد

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)
بعد 18سال هنوز خجالت میکشم برا شوهرم عکس لختی بفرستم، اینا چطور خیانت مییکنن؟!.....

واقعاااا. اینها نجس اند نجس.... هرچی که لایه پا اینه .لاپا شوهرشونم هست... ببخشید البته.. اینها مست و گمراه اند...اعصابم خورد شد...

از نظر کارکردن با گوشی 

مثلا تو گوگل سرچ کردن رو خودم یادش دادم 

با اینکه درس خونده ولی چون تو روستا بوده تا دوسال پیش از این چیزا سر در نمیاره 

تماس تصویری هم شوهرم یادش داد

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)
اجازه بدید شوهرتون نابود بشه اما شوهره خواهرش نابود نشه.انگ بی غیرتی به پیشونیش نخوره.خیلی سخته مرد ...

بیچاره شوهرش یه آدم بدبختی 

گوشی شوهرش از این نوکیا ساده هاست اصلا تو کار این فضای مجازی نیست فقط برا زنش وای فای خریده 

واقعاااا. اینها نجس اند نجس.... هرچی که لایه پا اینه .لاپا شوهرشونم هست... ببخشید البته.. اینها مست ...

آره واقعا سیر مونی نداره 

بیچاره شوهرش یه آدم بدبختی  گوشی شوهرش از این نوکیا ساده هاست اصلا تو کار این فضای مجازی نیست ...

تو کلا چون به خواهر شوهرت حسادت داری اینجوری میخوای ابروش و ببری تو تایپیک های قبلیتم گفتی و گفتی هم که اون کاری به تو نداره

قابلی نداشت اخه منم یه خواهر شوهر داشتم اذیتم میکرد خداروشکر به یه سال نکشید شهوهر کرد رفت

چرا اذیت میکنن یه درصد به این فکر کنن آبروشون دست ما بیوفته

بیچاره شوهرش یه آدم بدبختی  گوشی شوهرش از این نوکیا ساده هاست اصلا تو کار این فضای مجازی نیست ...

خدا مرگ بده به زن متاهل خائن...

عشق های امروزی،بی نام،قابل انتقال به غیر! و معاف از احساس میباشند...
2706