2737
2739

چقد زن خائن زیاد شده.حتما با همسرتون در میون بذارید تا فراتر ازاین نره و طلاقش بده.زندگی با چنین هرزه ای تباهیه.البته اگر واقعا خیانتی در کار هست.

عشق های امروزی،بی نام،قابل انتقال به غیر! و معاف از احساس میباشند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین استارتر یه بار من و همسرم هم سر یه ماجرایی از یه ادم لاابالی ربا خور یه چیزی داشتیم و اونو دهن ...

ممنون از راهنمایی قشنگتون

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)
2728
اون تو کمد لباس زیر های منو میگرده  قبل بچه دار شدنم یکم دیر شدم بهم میگفت یک سال نشدی برا برا ...

حالا ک این ارشو دیدی فهمیدی ک مشکل داره و کمبودش از کجاست . پس اون کاراشو بزار پای مشکلش و به روی خودت نیار ....

اينطوري كه من خوندم 

همه اومدن دارن به شما ميگن تجسس كردن تو زندگي بقيه خوب نيست 

و ابرو بردن كه ديگه بدتر 

اما شما باز حرف خودتو ميزني كه اذيتم كرده 

اگر مطمئني چرا تايپيك زدي؟ 

خانم عزيزم مطمئن باش ابروي كسي رو ببري نخواهي مرد تا همون بلا سرت بياد 

وقتي كسي در خونه اشو به روتون باز ميكنه سو استفاده نكنين از چيزاي كه ديدين 

چقد زن خائن زیاد شده.حتما با همسرتون در میون بذارید تا فراتر ازاین نره و طلاقش بده.زندگی با چنین هرز ...

آره ولی میترسم شوهرم نابود بشه خیلی مینازه به خواهرش همیشه میگه میخوام مثل خواهرم با حیا باشی

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)
2740

بنظر من که فقط به خودش بگو که فهمیدی و دیگه به کسی نگو بذار یه نقطه ضعف ازش داشته باشی واسه روز مباداخخخخخخخ  وای چقد خبیثم...که همیشه ازت حساب ببره

گر کسی خوبیهای تو را فراموش کرد تو خوب بودن را فراموش نکن
اون تو کمد لباس زیر های منو میگرده  قبل بچه دار شدنم یکم دیر شدم بهم میگفت یک سال نشدی برا برا ...

حالا که بچه داری اونم هیچ گوهی نمیتونه بخوره...

از آدم نترس، تو بترسسسی... کسی ک با داشتن شوهر اینکارها و میکنه خیلی نترسه... ازش فاصله بگیررر خیلی زیاد.‌‌ میشینه با اون پسره واست پاپوش میسازه... دورو زمونهخرابه... نگی نگفتی...

بنظر من که فقط به خودش بگو که فهمیدی و دیگه به کسی نگو بذار یه نقطه ضعف ازش داشته باشی واسه روز مباداخخخخخخخ  وای چقد خبیثم...که همیشه ازت حساب ببره

گر کسی خوبیهای تو را فراموش کرد تو خوب بودن را فراموش نکن
اينطوري كه من خوندم  همه اومدن دارن به شما ميگن تجسس كردن تو زندگي بقيه خوب نيست  و ابرو ...

خب به شوهرم بگم ابروش نمیده هدایت میشه 

بنظر من که فقط به خودش بگو که فهمیدی و دیگه به کسی نگو بذار یه نقطه ضعف ازش داشته باشی واسه روز مباد ...

حرفت بد جور به دلم نشست