2726
اون موقع دست هر كسي يه گوشي نبوده كه باهاش از اين غلطا بكنه، بوده ولي خيلي كم تر بوده ، الان ديگه وا ...

فکر نکنم.فساد همیشه بوده.الان شکلش فرق کرده.

من راجع به زمان قاجار میخوندم مثلا ببخشید رابطه با پسربچه ها اون موقع هم بوده.یا مثلا خیلی ها بودن خیلی راحت دو سه تا زن میگفتن.اینم فساده دیگه.

فقط شکلش عوض شده الان.

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت

به نظر من به روی خودت نیار 

خدا ستارالعیوبه

تو که بنده خدایی

یه خانمی تو همین نی نی سایت خواهرشوهر و لو داد 

ببخشید زندگی خودش از هم پاشید به غلط کردن افتاد

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون تو کمد لباس زیر های منو میگرده  قبل بچه دار شدنم یکم دیر شدم بهم میگفت یک سال نشدی برا برا ...

کارش اشتباه بوده ولی شما صبر داشته باش عجله کنی یه وقت بین خودت و شوهرت به هم میخوره و دشمن شاد میشی، به خاطر بدیهاش به خدا بسپارش

2728

این مدل درگیریای ناموسی دامنتو بگیره و نتونی اثبات کنی کارت تمومه، در ضمن من اگه جز فامیل بودم هیچوقت ادمی مثله تورو که نمی دونه نباید به وسایل شخصی دیگران دست بزنه رو اصلا خونم راه نمیدادم، چون اگه یه چیزی از خونم‌کم میشد تا اخر عمر به طرف مشکوک بودم حتی اگه دستشم کج نباشه

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
کسی حرفتو باور نمیکنه که

میتونم ثابت کنم یکم خواهر شوهرم خنگ میزنه 

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)

نه بنظرم هیچی  از قوم شوهر بترس  باز چجوری میخوای ثابت کنی... از قدیم گفتن شتر سواری دولا دولا نمیشه...

خودش گندش بالا میاد.....

چیزی نگو به رویه خودتم نیار  باز تورو مقصر میگیرن...

خلاصه خواهرشه ناموسشه  بازم خواهرشونو میخوان مردها...

این مدل درگیریای ناموسی دامنتو بگیره و نتونی اثبات کنی کارت تمومه، در ضمن من اگه جز فامیل بودم ...

دارم میگم خودش میاد کمد لباس زیر های منو میگرده 

بازم من نکنم ؟

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)

ببین استارتر یه بار من و همسرم هم سر یه ماجرایی از یه ادم لاابالی ربا خور یه چیزی داشتیم و اونو دهن به دهن پحش کردیم ولی خدا به سر شاهده چوبشو تو زندگیمون بد خوردیم تازه اونکه به نظر من پیش خدا جایگاهی نداشت ولی افسوس من کی باشم که جایگاه بندرو پیش خدا بدونم نکن عزیزم نکن

دارم میگم خودش میاد کمد لباس زیر های منو میگرده  بازم من نکنم ؟

هر کی بیشعوره شما هم باید باشی؟؟؟؟؟ 

مثلا چون‌خواهر شوهرت اشغال می ریره تو‌خیابون شما هم می ریزی؟؟؟؟؟ 

توجیهه این؟؟؟

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

تا اونجايي كه من ميدونم اگر تو اين شرايط اذيتش كني ، دنيا تمام تلاششو ميكنه تا تورو تو همون وضعيت قرار بده تا عكس العملتو ببينه

پس عزيزم سرت به كار و زندگي خودت باشه

دوس داره خيانت كنه به كسب ربطي نداره

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...
2706