2733
2739
عنوان

آقا من هر چقد نگاه میکنم خونم شیک نیس

| مشاهده متن کامل بحث + 4031 بازدید | 30 پست

ببخشید استارتر با اجازت یه سوال بپرسم

کی میدونه چرا نی نی یارا ان لاین نمیشن برا پاک کردن تاپیکا

صداشونم میکنم ابی نمیشه اسماشون@ اینم میزنم ولی ابی نمیشه

خدایا راضیم به رضایت یاور همیشگی من امید من مطمئنم تنهایم نمیذاری🌸🌸«یا صاحب الزمان أغثنی یا صاحب الزمان أدرکنی»🌸🌸
اول اینکه نباید خونه خیلی شلوغ بشه با دکوریای  چرت ...باید دکوریا هرچقدرم که کم باشن باید شیک و ...

اصن دکوری نزاشتم

فقط ساعت و بوفه وگل

برا ظهور آقا و شفای مریضا و خوشبختی و کار پیدا کردن داداشام و همه جوونا وخوب بودن رابطه بین داداشام وتعبیرنشدن خوابم وسلامتی همه ی پدرو مادرهایه صلوات بفرستین لطفا خدا خیرتون بده الهی آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونی خیلی ساده دیده میشه خونم برق نمیزنه با این ک تازه عروسی کردیم

برنز خیلی خوبه فقط،کمی گرانه گلدان میوه خوری کنار سالنی تلفن سطل و جا دستمال برنز خیلی قشنگه آشپزخونه هم با ظروف مسی خیلی شیک میشه

2731
کف خونه باید سنگ باشه حتما.. لوسر خیلی تاثیر داره تو زیبایی خونه

کف خونمون موکت کردیم با دو تا فرش

برا ظهور آقا و شفای مریضا و خوشبختی و کار پیدا کردن داداشام و همه جوونا وخوب بودن رابطه بین داداشام وتعبیرنشدن خوابم وسلامتی همه ی پدرو مادرهایه صلوات بفرستین لطفا خدا خیرتون بده الهی آمین

بوفه ندوس

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
2740
اخ  اخ .. با موکت خودت رو هم بکشی  شیک نمیشه ..

واقعا؟

باور کن

اوف😢

استار عزیز سلام 

برای شیک شدن خونت اول باید سبک مورد استفاده وسایلت مشخص بشه مدرن (مبل های راحتی وفرشهای مدل جدید)هستند یا کلاسیک(مبلهای منبت دار با فرشهای دست باف)بعد تزئینی های متناسب با سبک خونه بخری مثلا داشتن آیینه و کنسول با دکوریهای متناسب با هارمونی رنگ خونه برای سبک کلاسیک در لاکچری شدن موثره.پرده ولوستر حتما باید متناسب با سبک خونه باشه.معمولا سبکهای مدرن خونه باید خلوت باشن با چند دکوری که برای جاهایی با متراژ کمتر مناسبتره .اما در سبکهای کلاسیک کنید شلوغتره رنگها گرمتره وسایل سنگینتره وباید حتما فضای مورد استفاده هم قاعدتاً بزرگتر باشه.استفاده از گلدان طبیعی خیلی تاثیرگذاره.اگر کف منزلتون موکته اشکالی ندارد با گذاشتن مبلهاتون در قسمت‌هایی که موکت از زیر فرش معلومه استتار دید کنید.یک دیوارمنزلتونو که مرکز است با کاغذ دیواری با رنگ متفاوت اما متناسب با هارمونی منزلتون متناسب با سبک وسایلتون بکنید

استار عزیز سلام  برای شیک شدن خونت اول باید سبک مورد استفاده وسایلت مشخص بشه مدرن (مبل های راح ...

سلام

ممنون عزیزم

2706