2737
2734
عنوان

شوهرم گیر داده دختر چهارماهمو بدم اقوام بزرگ کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 61293 بازدید | 899 پست

استارتر منم یه پسر جاری دارم دقیقا اینارو میگفتی اول فکر کردم اونی بخدا.بچش به حدی بده که همه ازشون فرارین.من حتی میخوام دعوت کنم میترسم همه فامیل شوهرو بگم اینارم مجبور بشم بگم.همیشه هر جا میرن حتی خونه مادرشوهر دعوا میشه با دعوا مرافه میرن خونشون.فکر کنم شما خیلی سخت میگیرید چون جاریم و برادر شوهرم یه تو به بچشون نمیگن در حالیکه داره دهن امه رو اسفالت میکنه.سخت نگیر میگذره.بچتم بزرگ میشه و دون یکی ازش یاد نمیگیره مطمئن باش

عزیزم ببخشید اینو میگم اما حدس می‌زنم پسرتون از کودکان طیف اوتیسم هست احتمالا 

علایم اوتیسمو نداره دکترم چیزی نگف بعد با بقیه وبزرگترا خوب ارتباط برقرار میکنه تکلمشم عالیه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی فورا جواب منو بده . چه قرصی میخوره پسرت؟  من حدس میزنم بتید قرص پیشگیری از بیش فعالی بخوره ...

سلام ممنونم 

نه بهس دیازپام ۲ نصف قرص برا ده شب داده ویک چهارم قرص اریپپرازول برای هر روز 

دوستان من تازه عضو شدم چند تا از تاپیکها از جمله این رو خوندم اینا داستان است و پردازش ذهن؟؟؟چون اصل ...

چیش داستانه این همه ادم نگفتن الکیه 

کاش قصه بود 

بعد بیش فعالی پسرم که چیز غیر واقعی نیس که غیر قابل باور باشه 

2742
استارتر منم یه پسر جاری دارم دقیقا اینارو میگفتی اول فکر کردم اونی بخدا.بچش به حدی بده که همه ازشون ...

والا نه من خودم قبل اینکه کسی بخوادچیزی بگه خودم جلوشو میگیرن ولی یهو یکاری میکنه که به خودشو بقیه اسیب بزنه 

بله کسی دعوت نمیکنه خوب تواین گرونی طرف مهمونی میگیره مبخوان ارامشداشته باشن 

نن همش باید پاشم بدوم دنبالش دس به چیزی نزنه 

عمه همسرم گف با دوتابچه اصلا حایی جات نیست ومارو جدا برای عید از بقیه دعوت کرد حالا ما سالی دوبار  اگه دعوت کنه خونش بریم ماه رمضونم نگف 

اصلا به بچت دارونده گناه داره چه طوردلت میادبچه که به خاطرشیطونیش دارونمیدن منم یه بچه پنج ساله دارم ...

چکار کنم وقتی بعد این همه تحمل کردن شیطنتش توجامعه ودرسومهد مشکل داره چاره تدارم دارو هم امتحان کنم وقتی زندگیم داره از هم میپاشه بچم توعذابه 

شیطنت با بیش فعالی فرق داره بعدازظهرا کلافس نمیخوابه کلافس

اگه فقط خودم بودم باز تحمل میکردم الان تومهد میگه نربی گفته بچه بدیم بچه ها باهام بازی نکردن اسباب بازی تدادن و...

استارتر عزیز . با خوندن کامنت های بقیه و پاسخ های شما به اونها مجاب شدم که براتون کامنت بذارم . اول ...

سلام از وقتی که برای من ومشکلم گذاشتید بینهایت سپاسگذارم 

از راهنمایی های ارزشمندتون ممنونم 

درمورد همسرم بی عاطفه وبی مسولیت نیس اغلب ۵صبح بیدارمیشه یرب به

شش میره سه ونیم میاد بعد خرید خونه و..همش باهاشه یا اغلب شبام نیس ماموریته

ولی خوب در مورد مطیع بودن والا فکر میکنم همینه دیگه شوهرم میگه من خیلی خوبم باهم مشکلی نداریم تمام دعواهامون سر بچس وکاراش 

نمیدونم بازم با این حال میگه حرف توزندگی حرف منه درصورتی که اینجور نیس مثلا این پیشنهادش الان نمیشه منم گفتم نه وازین موردا

الان چن ساله دایما رومون فشاره وسی نیس کمکی کنه به غیر عمه من 

حرفی که زده میگه به خاطر اینکه داریم از پا در میایم خودش سه ماهه داره دارو میخوره من دستم کمرم و..همه درد میکنه حز بدوبدو وعدم استراحت کاری ندارم بعد میگه بر ای توگفتم واقعا ارامش نداریم خونه میدون جنگ شده 

همسرم هم تقریبا همینه هرچقدر ازادی بدی ازادی میگیری بدون من جایی نمیره نثلا الان بهش گفتم برو تفریح میگه چرا تنها همه با همسراشونن پس چرا زن گرفتم و..

میگه از ترس اینکه دخترم یاد از برادرش نگیره گفتم واینکه بچه ارامش نداره میخوادبخوابه برادرش جیغودادو..میپرونش هرچند حرف همسرم درست نیست وخودشم میگه خیلی ببخشید چرت کفتم 

در مورد روانشناسی ومشاوره خودم چندین بار رفتم همسرم نمیامد بجز این بار اخری که امد گف توتواتاق بشین 

کار درمانیم مارو برد از اتاق رف بیرون دور زد نیامد بره بکه بشینه ببینه 

اصلا با اینکه تحصیلات عالیه داره گارد رو این مساله داره 

روانشناس پکیج فرزند پروری گفته برام که جزوشو نوشتم ولی پسرم همکاری نداره 

دارو رو دوروزه دارم میدم چون ترسیدم اعتمادبنفس پسرم کمشه تومهدو مدرسه قطعا مشکل داره 

خداکنه دارو اثربذاره والبته عوارضم داره حتما که از عوارض ندادنش در اینده بیشتر میترسم 

ضمنا فقط همسرم با پیشنهاد وعصبی شدناش روی مخ من اصطلاحا راه میره وگرنه محاله بتونه حرفی کاریو تحمیل بمن کنه 

درمورد بچه هامم چون همسرم از اول چندان تمایل به بچه داشتن نداشته وبنظرم من بچه دارشدیم همیشه فکر میکنم که چون خودم ازش خواستم مجابش کردم پس باید خودمم از پسشون بربیام 

با تشکر ازشما ومحبتتون

دیگه زدنو ک هممون داریم خب ایوب ک نیستیم صبرمون تا حدیه شلوغه بچت دیگه خدایی نکرده مریضی بدی نداره ...

الان دوروزه روزا بعد از مقاومتی که میکنه میخوابه 

یکم ذهنش کمتر درگیره قبلا مدام فکرو سوال میکرد

دوروزه دعواش نکردم جاش همش ماساژو بوسو ..

پدرشوهرم میگه چه فایده با قرصه 

حالا زوده ببینم قرص تاثیرشو

2740
به خاطر بچه زندگیتو خراب نکن  بچه میره سی خودش!  شوهر محور باش  دختر من نه ماهس شو ...

اخه وقتی بچه داربشیم که نمیشه ولش کنی بری دنبال خوش گذرونی 

اگه پای بچه واینسی فردا که بزرگشد قطعا چوب کم کاریشو ادم میخوره نمیگم بچه بد میشه ولی اقلش رابطت بت بچت سرده 

حق والدین بربچه وحق بچه بر ولادین داریم که باید اداکنی 

ولی قبولدارم که بچه میره ومن میمونم شوهرم تهش 

نمیخوام عذاب وجدان داشته باشم تاجایی که بتونم کارامو میکنم نمیگم مادرخوبیم چون الگوهم نداشتم تاین زمینه قطعا اشتباهم دارم 

ضمنا من کسیم جز یعمه ندارم که بدم بچه نگر داره خودم وخودمونیم وهمین باعث فشار مضاعف شده

عزيزم ماام يه بچه اينشكلي تو فاميلمون هست كه ميگفتن پيش فعال نيست بردنش دكتر با دارو يكم بهتر شد وكلاس شناو موسيقي ام بردنش كه كلا انرژيش كم بشه .اما بيشتر حالتهاش بخاطر نارضايتي هاشه الان كه يكم باهاش بهتر رفتار ميكنه باباش خيلي بهتر شده مثلا كمتر دعواش ميكنه و بيشتر محبت ميكنه.اين پسري كه من ميگم كلاس سوم دبستان موقع درس خوندن خيلي خيلي خيلي اذيت ميكنه هنوز ولي براي كاراي ديگه نه .البته همه اطرافيانشون ميگم اول خيلي زياد بهش محبت ميكردند وتقريبا پنج سالش كه بوده يدفعه رفتارشونو عوض كردند و سخت گيري كردند.بايد با دكتر نه نظرات ديگران كارتو پيش ببري چون آينده بچت در كاره وخيلي مهمه  اميدوارم نتيجه خوب بگيري از دكتر 😘😘😘😘

اين نيز بگذرد🌺🌺🌺
الان دوروزه روزا بعد از مقاومتی که میکنه میخوابه  یکم ذهنش کمتر درگیره قبلا مدام فکرو سوال میک ...

درست میشه ب حرف اینا گوش نکن چ میفهمن توچی داری میکشی زر میزنن فقط رو مخن

تو بهترین مادری عشقم

تیکر یک سالگی نفسم پسرمه😍
2706