2733
2734
عنوان

شوهرم گیر داده دختر چهارماهمو بدم اقوام بزرگ کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 61303 بازدید | 899 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظر من براي اينكه بترسه و ديگه از اين غلطها نكنه و از اين حرفا نزنه بگو حضانت بچه با باباشه!!! اگه پا به پاي من بالا سر بچه هات نباشي جفتش مال خودت😁🤚🏼 منم ميرم خونه بابام(همون عمه و مادربزرگت كه بزرگت كردن)

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

عزیزم انشالله خدا به دلت ارامش بده 

پسرتو بفرس کلاسای ورزشی تا انرژیش کم شه 

شنا عالیه 

ژیمناستیک 

مهد

تو اب گلاب بریز بده بخوره تا ارامش پیدا کنه 

عرقیجات و دم نوشای خواب اور بده تا کمتر شیطنت کنه 

دخترتم دس هیچکس نده 

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2731
لجبازی حرف گوش نکردن پریدن دویدن کارهای خطرناک انجلم دادن عدم خستگی نخوابیدن عدم توجه وتمرکزو..

عزیزم ببخشید اینو میگم اما حدس می‌زنم پسرتون از کودکان طیف اوتیسم هست احتمالا 

از    99/10/1 تاپیک نمی‌زنیم تا سایت درست بشه. کمپین #جومع 🤗

به نظرم اگر وسعش رو دارید یه نفر پرستار بیارید باهاش بازی کنه اون تو عالم بچگیش داره دنیای اطرافشو کشف میکنه و لذت میبره فقط ما نمیفهمیمش

اگه یه نفر باشه که براش وقت بزاره و سرشو گرم کنه خیلی خوبه

ذهن بچه ها پر از موج و انرژی و تنش هست که اگر بازی نکنن دیوانه میشن یه آدم بزرگ پیشش باشه و بازیهای سالم و فکری باهاش بکنه خیلی کمک کننده ست

دارو هم بهتره پیش چند تا روانپزشک برید اگر تایید کردند بخوره

خوب باش💖بهشت از همونجایی شروع میشه که به خدا اعتماد میکنی💗
عزیزم ببخشید اینو میگم اما حدس می‌زنم پسرتون از کودکان طیف اوتیسم هست احتمالا  

نه فقط ذهن شلوغی داره که باید برا تمرکز و توجهش تمرین داده بشه

احتمالا فقط یه بیش فعالی ذهنی و نقص توجه باشه 

با چند تا دارو و تکنین قابل حله

خوب باش💖بهشت از همونجایی شروع میشه که به خدا اعتماد میکنی💗

دوست عزیز اصلا اصلا اصلا دخترتون رو از خودتون جدا نکتید ، اون هم دخترررر که این همه نیاز به مادر داره ، احتمالا به دلیل انرژی زیاد حوصله نشستن سر کلاس مهد ها رو نداشته ولی یه مهدهایی هست به نام‌مهد طبیعت اینها تمام مدت بیرون توی طبیعت و مزرعه بازی میکنن ، به خیوونها غذا میدن ، آتیش به پا میکنن ، کلبه چوبی دزست میکنن و ... پسرت رو بفرست اونجاها که هم انرژیش تخلیه بشه و هم خودت کمی استراحت کنی ، کلاس ورزش هم خیلی خیلی خوبه ولی چون بچه کوچیک داری ممکنه نتونی با خودت ببریش 

میگن شربوده نه تااین حد

اسی فورا جواب منو بده . چه قرصی میخوره پسرت؟ 

من حدس میزنم بتید قرص پیشگیری از بیش فعالی بخوره. پسر منم خیلی شیطونه و همش آذیت و گریه های بد.حتی تو خواب گریه میکرد. منو شوهرم و مامان و بابام دس ب سینه در خدمتش بودیم و حتی مدت زیادی تا صبح فقط رو پای مامانم در حال تکون دادن میخوابید .اونم وسطاش باز بیدار میشد جیغ میزد و گریه. اگر خواستی ریپلای کن کمکت کنم انشالله مشکلت حل میشه عزیزم همچیز تو این دنیا راه حل داره

هیـــــــــــچ وقــــت ... ؛ " قــرص هــایی " کـــه حـــال آدم را خــــــــوب مـــی کننـــــــد ... ؛؛ جـــــای " خـــــــــوب هـــایـــی " را کـــه دل آدم را قـــــرص مـــی کننــــد ... ؛؛؛ نمـــــــــــــــی گــیــــــــــــــــــــرنــــــــــد ... !!!
چکار کنم بعضی وقتا میشینم گریه میکنم میگه چرا گریه میکنی مامان  بهش التماس میکنم باورت میشه به ...

دیگه زدنو ک هممون داریم خب ایوب ک نیستیم صبرمون تا حدیه

شلوغه بچت دیگه خدایی نکرده مریضی بدی نداره ک صبور باش تو قطعا بهترین مادری😙😙

با داروهاش اروم نشده؟؟

تیکر یک سالگی نفسم پسرمه😍