2733
2739
عنوان

شوهرم گیر داده دختر چهارماهمو بدم اقوام بزرگ کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 61293 بازدید | 899 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای اون بچه صفراش زیاده فقط چیزیش نیس . از داروخونه طب اسلامی ایت اله تبریزیان یه صفرابر بخر  ه ...

ببخشید عزیزم پسر منم مثل پسر استاتره بیشتر دعوا من وباباش سره فضولی پسرمه...میشه بیشتر توضیح بدین؟برا صفرا بر

2728

سلام دوست عزیز 

غالباً زوج هایی که دارای بچه ای به شکل بچه شما هستند دچار اختلال رابطه و مشکلات زیادی می شوند.  و شما نمی تونی نه بچه هات را و نه شوهرت را کنار بذاری و بدون اگر رابطت با شوهرت از این بدتر بشه باید منتظر مشکلات بیشتری باشی. 

پیشنهادم این هست که باید برای پسرت برنامه ریزی کنی :

دارو درمانی 

بازی درمانی 

کاردرمانی 

و  ترتیب وضعیتی که بچت زمان زیادی را بیرون از خونه باشه.  البته بر خلاف خیلی ها که می گند باید کارهای هیجانی کنه تا هیجان بچه بریزه مخالفم چون این کار هیجان بچه را بیشتر می کنه. 

از برنامه های تشویقی برای بچت استفاده کن مثلا به ازای هر کار خوبی که انجام می ده یه ستاره بگیره و وقتی ستاره هاش زیاد شد بهش جایزه بده.  

مشکل شما پسرت هست پس روی پسرت برنامه ریزی کن.

از طرفی وقتی یک مادر خیلی وقتش پر می شه رسیدگی به خودش را از هر لحاظ فراموش می کنه و طبیعتا خسته و فرسوده می شه و همین خستگی را به شوهرش منتقل می کنه. 

سعی کن مثل روز های اول ازدواجتون به خودت برسی و شاداب باشی.  فعلا هم از شوهرت انتظار رفتار خوبی نداشته باش.  مهمترین چیز برات نجات زندگیت باشه. 

عاقلانه فکر کن 

2738
اره عزیزم تا پست اولتو خوندم قشنگ متوجه مشکلت شدم و بسیار هم سخته .واقعا ناراحت شدم برات.اتفاقا دارو ...

مادرشوهرم اصلا نگر نمیداره شوهرم هم بزرگ نکرد البته بیماره

من کامل درکت میکنم چون خودت باپدرمادربزرگ نشدی نمیتونی دخترتو بدی کس دیگه من میفهمتت چون تو شرایطت ب ...

انشالا الان خشبخت باشی ولی کلا پدرومادر دوپشتوانه مهمن من شوهرکردم گفتم دبگه تمام شد ولی میبینم نداشتن والدین توزندگی مشترکم خیلی تاثیر داره

سلام دوست عزیز  غالباً زوج هایی که دارای بچه ای به شکل بچه شما هستند دچار اختلال رابطه و مشکلا ...

درست میگی هرچی بیشتر بیرون میبرم فکرش بیشتر درگیر میشه 

واقعا اصلا رسیدگی بخودم ندارم حمامم ۵ دیقس 

به شوهرت گفتی تو برو تفریح من تحمل میکنم ؟؟؟ نه واقعا گفتی؟؟؟ آخه این چه حرف بی فکرو بی منطقی بوده ک ...

اخه چکنم جای من نیستید وقتی توخونس پسرم مدام سمتش میره از سرو کولش بالا میره اصلا اصلا حرف هیچکسو گوس نمیده اتاقو وسایلشو بهم میریزه 

شوهرم عصبیه هی میگه بیا بگیرش بیا ببرش 

شوهرم مشکل جسمی پیداکرده که از اعصابو تنشای زندگیه 

چکنم بگم بمون زندگیم اینه بگم برو زندگیم میپاشه 

اقلا یکی مون ارامش بگیره دیگه 

2706