2733
2734

امروز دیگه واقعا داغون شدم 

صبح بیمارستان مفید بودم یپسر پنج ساله دارم که از کودکی خیلز شرو شیطون بود واذیت میکرد واصلا حرف گوش نمیداد خیلی مشاورو روانسناس بردم که گفتن بیش فعال نیس انرژیش زیاده 

الان باید پیش دبستانی ببرم مهد که بردم خیلی ناراضی بودن اصلا حرف گوش نمیده و لجبازه 

زندگیم ورابطم با همسرو اطرافیان کلا به هم ریخته شده نه مهنان نیاد نه کسی دعوتمون میکنه به خاطر کارای پسرم 

الان یماهه رفتم به روانپزشک مراجعه کردم اخرش به پسرم قرص دادن خیلی تحمل کردم دارو نخوره ولی الان میخوادبره پیش دبستانی دیگه چاره ندارم بزور بهش قرصو دادم امشب با چشم گریون ولی لاز الان تازه بعد ازکلی دعوا خوابش برد 

حالا مشکلم همسرمه که چن شبه گیر داده دخترم رو که چهارماهشه بدم عمم بزرگ کنه که رفتارای پسرم روش اثر نذاره 

منم بهش میگم که اخه شیرخواره ونمیشه بعد بچمه هیچ جوره نه پسرم نه دخترنو ول نمیکنم بدم بکسی 

به همسرم میگم مثلا تو فوق لیسانس داری بازرسی اخه این چه فکریه داری 

شوهرم میگه ارامش نداریم به خاطر پسرم داریم از پا درمیایم 

منم به همسرم گفتم که شما بعد سرکارت برو باشگاه استخر تفریح یا خونه بابات شب به شب بیا من تحمل میکنم این وضعو ولی پاشو کرده تویه کفش 

امشبم مادرشوهرم خونمون بود دعوا خسابی کردیم میگم دیگه جلو مادرت نگو 

مادرشوهرم هم بپسرش گفت دلت برا زنت نسوزه برا خودت بسوزه بیا خونه ما خودت 

من پدرومادر نداشتم از نوزادی عمه خودم ومادربزرگم بزرگم کردن دیگه خسته شدم واقعا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رو دخترت تاثیر نمیذاره انرژی ها فرق  داره

استدلال همسرت اشتباهه 

مبادا دخترت رو از خودت و خانوادش جدا کنی دیگه باهات اخت نمیشه و تجربه دو تا خانواده متفاوت در سن کم واقعا اسیب زاست

2731

خیلی حرف بدیه 

ایشون بعنوان پدر باید مسئولیت بپذیره 

میشه چندتا از کارای پسرت مثال بزنی؟ 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

مگه چه جوریه خب پسر منم فوق العاده شیطونه

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

بنظرم نبايد قرص ميدادي وقتي نيازي نبود فقط براش برنامه ميريختم كه خسته بشه مثلاً استخر پارك كلاس بدو بدو همه ي اين ها بعد شب قشنگ غش ميكرد 

خدايا چنان كن سرانجام كار تا تو خشنود باشي و ما رستگار