2733
2734
عنوان

شوهرم گیر داده دختر چهارماهمو بدم اقوام بزرگ کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 61303 بازدید | 899 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله همسر خودم هم دست کمی از پسرش نداشته

خب بهش بگو مردباش وبجای پاشیدن خونواده صبوری کن وهمکاری کن تا ازاین مرحله به سلامت عبور کنیم.خدا هر کسی یه جوری امتحان میکنه که متاسفانه شوهرت ومادرش مردود شدن!😐

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖
2731

این بنده خدا که دردش پرستار گرفتن نیست دردش اینه که از اونور پسرشو تحقیر میکنن از طرف دیگه میخوان جیگر گوشه اش روازش بگیرن.

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖

کاربرایی که هی میگن بچتو ببر پارک کلاس بفرست انرژیش تخلیه بشه رو اصلا درک نمیکنم

بچه‌های اینجوری اصلا تخلیه ی انرژی در موردشون صادق نیست

بچه‌ی دوست ما هم همینه.پارک میبرنش کلی بازی میکنه جای اینکه خسته بشه پر انرژی تر میشه

4 تا مهد بردنش همشون بعد از یکماه عذرشو خواستن و قبولش نمردن

هیچکس باهاشون رفت و آمد نمیکنه چون ادمو نابود میکنه

در مورد یه شلوغی و شیطنت معمولی حرف نمیزنه استارتر که با یه پارک و باشگاه بشه جمعش کرد

وااااا چ پدریه ک نمیتونه بچه خودشو تحمل کنه وقتی مسوولیت پذیر نیس بیخود کرده بچه دار شده اونم دوتا مگه اون بچه خودش خواسته بدنیا بیاد ک حالا بدی یکی دیگه بزرگش کنه واقعا ک 

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪
کاربرایی که هی میگن بچتو ببر پارک کلاس بفرست انرژیش تخلیه بشه رو اصلا درک نمیکنم بچه‌های اینجوری اص ...

دقیقا شما شرایط منو درک کردید بخدا مهد بردم مدیرش گف واینمیسه ما حوصله نداریم وقت بذاریم 

کلاس نوشتم پولمو پس دادن 

باز مهد دیگه بردم هرروز گله خودت بیا با نینی وایسا یا خسته شدیم کنترلش سخته بیا نیم ساعت زود ببرش یا رفتاراش ببقیه اسیب میزنه 

توخونه بند نمیشه 

ده ایسگله پیاده بردم اصلا نمیگه پام خسته شد 

مهدپارک مهمانی باز میاد توخونه میدوهه

دقیقا شما شرایط منو درک کردید بخدا مهد بردم مدیرش گف واینمیسه ما حوصله نداریم وقت بذاریم  کلاس ...

اره عزیزم تا پست اولتو خوندم قشنگ متوجه مشکلت شدم و بسیار هم سخته .واقعا ناراحت شدم برات.اتفاقا داروهاشو مرتب بده.اینجوری به بچه هم کمک میکنی

اما در مورد شوهرت حتما لازمه که تغییر رویه بدی و برخوردتو عوض کنی

اصلا بهش نگو خودم نگه میدارم تو برو تفریح کن آخر شب بیا خونه.این رفتارت اشتباهه و به خودت صدمه میزنی

اگه دوباره حرفی راجع به دخترت زد با جسارت و جدیت باهاش برخورد کن.بگو نهایتش اینه که آخره هفته ها بذارمش پیش مامانت در غیره این صورت هیچ

اونجوریم که فهمیدم مادرشوهرت بچه نگه دار نیست پس نمیبره

به شوهرت مسئولیت بده در مورد بچه‌ها.وادارش کن که یه کارایی رو انجام بده

دوست عزیز ،در طب اسلامی گفته میشه که فعالیت بیش از حد بچه و شلوغکاری اثر غلبه گرمی در بدنه سعی کن خنکی به بچه بدی ان شاءالله خوب میشه،هندوانه ،کاهو سکنجبین،ماست خیار و پونه،بهش بده یه هفته ای مداومت کن ببین چطور میشه.

به شوهرت گفتی تو برو تفریح من تحمل میکنم ؟؟؟ نه واقعا گفتی؟؟؟ آخه این چه حرف بی فکرو بی منطقی بوده که زدی خواهر من ؟؟؟ دستی دستی زندگیت و نابود میکنی و علنا داری ب همسرت میگی که حاضری مسولیت تمام سختیهای بچه هارو قبول کنی! مگه از خونه بابات آوردیشون؟؟؟ اونم پدره و باید مسولیت هردو فرزندش رو بپذیره. 

مبتلایم کرده ای، درمان نمیخواهم که عشق ❤ ؛ بی گمان شیرین ترین بیماریِ دوران ماست.../.
البته بگم تنها دیروز که دارو داده بودم اومد گف گریه نکن منم گریم میگیره ها  وگرنه صد هزار باری ...

عزیزم خود شوهرت دوران بچگیش این مشکلو نداشته؟ یا توی اقوامشون یا اقوام خودت کسی نبوده اینجوری بوده باشه رفتارهاش؟ یعنی مثل پسرت؟ چون این نوع مشکلها بیشتر ارثی هستن و ژنتیکی. شاید بهتر باشه بازم دکتر بری که بیشتر از مشکلش سر در بیاری.