1619
1605
نمیدونم رفته جوابم نمیده نمیگه کجا میرم همشم م یگه باید خونه مامانم باشی 

پاشو برو خونت ب مادرشوهرتم بگو اومده پایین دم دره ک زنگ نزنه بگه داره میاد بهو برو تو ببین چخبره وای من خعلی شکاکم یهو اینجوری میرم اگ جای تو بودم خوشبحالت ریلکسی

خدا اون روزو نیاره انشالا به حق امام حسین

اهان پس هیچوقت به کسی نگو اونم دلش خون میشه

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

پاشو برو خونت ب مادرشوهرتم بگو اومده پایین دم دره ک زنگ نزنه بگه داره میاد بهو برو تو ببین چخبره وای ...

خونه مادر شوهرم دهات خودم شهر الان ماشین نیست که منو ببره 

اهان پس هیچوقت به کسی نگو اونم دلش خون میشه

شوخی کردم...چون توسایت واسه هر مشکلی میگن طلاق بخاطرهمین گفتم

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
1522
نمیبرتم خونه خودمون نمیدونم چرا انقدر زور میگه تو رو خدا بکم سیاست زنونه به منم یاد بدید من خیلی زود ...

بگو خونه خودم راحت ترم، خونه نق نزن، خونتو محل آرامشش کن بگو وبخند، بگو زود بیا دلم برات تنگ میشه کلی چیزای دیگه خونه کاررو بهونه کن اگه از خونت اومدی بیرون علامت بزار بفهمی بعدتو اومدن خونت یانه

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
1620
نمیبرتم خونه خودمون نمیدونم چرا انقدر زور میگه تو رو خدا بکم سیاست زنونه به منم یاد بدید من خیلی زود ...

خب ننه باباش چی میگن چرا به اونا نمیگی؟باهاشون حرف نمیزنی؟

دخترکم امید زندگیم خوش اومدی به دنیام با اومدنت دنیا برام بهشت شد،زینبم پرنسس کوچولوی من عاشقتم
خب ننه باباش چی میگن چرا به اونا نمیگی؟باهاشون حرف نمیزنی؟

بهشون دبگه چقدر بگم مادرش کع تا میشینه میگه زن باید مردو ببره بالا تقصیر تد شوهرت کار نداره یا هیچی نمیخره به من چه وقتی پسرش دنبال خوشگذرونیه

1626
بهشون دبگه چقدر بگم مادرش کع تا میشینه میگه زن باید مردو ببره بالا تقصیر تد شوهرت کار نداره یا هیچی ...

خیلی ببخشید ها غلط کردن همشون،قرار نیست که تورو بزاره ور دل مادرش خودش بره خونه خالی حالشو ببره خب قشنگ واضحه داره یه کارایی میکنه دیگه،مگه مادر و پدر نداری ؟بهشون بگو حلش کنن باهاش حرف بزنن اصلا زرنگ باش فردا بی سر و صدا پاشو برو ببین چه خبره من بودم الان خیلی وقته رفته بکدم خون به پا کرده بودم زیادی مظلوم و ساده باشی تو این زمانه ظالم زیاده سرت خیلی بلاها میارن

دخترکم امید زندگیم خوش اومدی به دنیام با اومدنت دنیا برام بهشت شد،زینبم پرنسس کوچولوی من عاشقتم
بهشون دبگه چقدر بگم مادرش کع تا میشینه میگه زن باید مردو ببره بالا تقصیر تد شوهرت کار نداره یا هیچی ...

یعنی مادر شوهر من زیادی رو اعصابم باشه قاطی میکنم غلط کرده اونطوری میگه بگو پسر تو هیزه من چیکار کنم

خیلی ببخشید ها غلط کردن همشون،قرار نیست که تورو بزاره ور دل مادرش خودش بره خونه خالی حالشو ببره خب ق ...

پدر مادرمم دیگه چکار کنن امروز خونه مامانم بودم که با هردومون دعواش شد منم نمیخواستم بیام وایستاده بود جلو خونه مامانم اینا دادو بیداد منم از ترس ابرو مادر پدرم اومدم 

1645