1464
1459

🙄🙄🙄خونهه ننه اونی اون خودش کجاس

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

1475
فقط طالاق

تو فعلا طلاقتو بگیر برا این وقتش بعد توهستش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
1449
نمیدونم رفته جوابم نمیده نمیگه کجا میرم همشم م یگه باید خونه مامانم باشی 

یکم حواست بیشتر جم کن خونه خالی نده دستش 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1476
یکم حواست بیشتر جم کن خونه خالی نده دستش 

نمیبرتم خونه خودمون نمیدونم چرا انقدر زور میگه تو رو خدا بکم سیاست زنونه به منم یاد بدید من خیلی زود باورم و ساده نمی تونم حق خودمو بگیرم

1457