1147
1273
عنوان

خیلی حالم بده

507 بازدید | 63 پست

امروز رفته بودم خونه مامانم بعد از ظهر رفتم خونه بابا بزرگم شوهرم زنگ زد با توپ پر که یسره ولی مامانت وله تو ام ول شدی مامانمم شنید ناراحت شد با مامانمم بحثش شد هر چی دلش میخواد به خانوادم میگه الانم اوردم خونه مامان جوووونش 😡😡😡😡😡😡

همسرتونو در جریان کارهاتون قرار نمی دید ؟ 

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

شارژ پولی زیاد برام نمیگیره که بهش بگم

منزل تون یا منزل مادرتون  تلفن نداره ؟ 

در هر حال ، ایشون باید بدونن برنامه شما چیه  ...

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1279
شوهرت حق داره شا رژ نداری بهش خبر بدی نرو بیرون

مگه منم حق ندارم الان بهش میگم نمیام خونه مادرت خونه مامانشم که میرم مامانش نیش میزنه با حرفاش بهم پسرش بلد نیست کار کنه میگه تقصیر تو عه

1323
شما هم پا به پا جوابشو با خونسردی بده

الان منو گذاشته رفته جواب تلفنمم نمیده الان نیاز به حمام دارم چند روزه حمام نرفتم خونمونم که نمیبرم در هفته ی روز میبرم خونه خودم خیلی اذیت میشم 

الان منو گذاشته رفته جواب تلفنمم نمیده الان نیاز به حمام دارم چند روزه حمام نرفتم خونمونم که نمیبرم ...

به من میگه باید حیاط مامانمو جارو بزنی من وقتی مادرش هرچی دلش میخواد بهم میگه من چرا باید حیاطشو جارو بزنم 

یعنی یکسر خونه مادرشوهرتی؟

اره دو سال عروسی کردم من شاید سرجمع ۳ یا ۵ ماه خونه خودم بودم خوب منم کم اوردم چقدر ب سازش برقصم مادرشم هروز میگه باید بری ی کاری یاد بگیری نون خودتو دربیاری بچم کار نداره مگه من شوهر کردم که نون خودمو در بیارم 

1264
اره دو سال عروسی کردم من شاید سرجمع ۳ یا ۵ ماه خونه خودم بودم خوب منم کم اوردم چقدر ب سازش برقصم ماد ...

وا چ پررو اگر موقعیتشم پیش اومد ک بری سرکاری نری ها وظیفه پسرشه کار کنه پول دربیاره تو اگرم کار کنی همه حقوقت مال خودته اگر دلت خواست میتونی خرج زندگیت کنی هیچ اجباری نداری

وا چ پررو اگر موقعیتشم پیش اومد ک بری سرکاری نری ها وظیفه پسرشه کار کنه پول دربیاره تو اگرم کار کنی ...

بهش میگم می خوام درس بخونم میگه تو نمیتونی بهش میگم چرا خواهرشوهرم تونست میگه تو خودتو با دخترم مقایسه نکن دخترم هوشش خوبه منم بهش گفتم مگه من مخم نمیکشه که نتونم  برا طلا فروختن بود همیشه میگفتم دخترم طلاهاشو فروخت توام بفروش 

1311