2737
2734
عنوان

جواب منفی ازدواج

267 بازدید | 32 پست

دوستم مطلقه هست. با یک اقا شنا شده. عاشق هم شدند. قرار ازدواج. 

حالا زن قبلیش اومده به دوستم گفته که به علت اعتیاد جدا شده.ازمایش و مدارک هم نشون داده ولی گفته به خاطر بچه اش یخواد برگرده سر زندگیش

دوستم از من خواسته به این اقا زنگ بزنم بگم که منصرف شده.

کار درستیه من بگم؟ 

میگمچرا خودت نمیگی؟

میگه نمیتونم، 

میگم  پیام بده.میگه با پیام نمیشه تو براش توضیح بده، من عاشقش بوده و هستم . و نمیخوام دلش بشکنه.

در ضمن من خودم متاهلم . این داستان خودمم نیست. والا مال دوستمه. 

ساعت عاشقی تاپیک زدی به فال نیک بگیر اینو😂

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب برات داستان نشه 

شوهرت دردسر درست كنه برات؟

دوستت خودش بهش بگه و ديگه گوشيش خاموش كنه

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2738

دوستت بخاطر سابقه اعتياد اين اقا ميخاد جدا شه يا بخاطر حرف زن سابق ك ميخاد برگرده؟

البته ازدواج نكنه بهتر هست چون اين زن ول كن ك نيست اينام بچه دارن... باهم در ارتباطن

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

دوستم نمیدونی چقدر عاشق این مرد شده بود. اصلا خودش الان حالش بده. نه به خاطر زن طرف.

به خاطر اینکه زنه مدارک اورده که مرده چند دفعه سابقه کمپ ترک داره.

میگه انگار کاخ ارزوهام خراب شده.

میگه نمیتونم خودم بگم.

نمیخوام دروغ همم بهش بگم.

راستش من ته دلم ناراضیم دخالت کنم.ولی حال دوستم بده.

با قرص اعصاب میخوابه الان . میخوام به دوستم بگم منم نمیونم بگم. بالاخره خودش بگه

دوستت بخاطر سابقه اعتياد اين اقا ميخاد جدا شه يا بخاطر حرف زن سابق ك ميخاد برگرده؟ البته ازدواج نكن ...

نه میگه عاشقشم.به اطر زن قبلیش نیست . پنج ساله از زنش جدا شده.

زنه هم وقتی دوستم رو به پسرش معرفی کرده خبردار شده این میخواد زن بگیره.

به خاطر سابقه اعتیاد نمیخوادش.

واین سخته براش بگه

نه میگه عاشقشم.به اطر زن قبلیش نیست . پنج ساله از زنش جدا شده. زنه هم وقتی دوستم رو به پسرش معرفی ک ...

اي بابا! الانم اعتياد داره؟

گفته به خاطر اعتیاد جدا شدم. الان ترک کرده میخوام برگردم. تو زنشنشو، من بتونم برگردم.

اخي!

زن سابقش هم گناهداره ولي خب چرا زودتر نرفته سمتش؟

همين الان گذاشته بياد