2737
2739
عنوان

جواب منفی ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 32 پست
راجعبهامضاتون.کاملا باهاتون موافقم.ولی همهاقایون مثل شما نیستند . بعضی ها میان تو گروه هاو اذیت میکن ...

از نظر من کسی که از یک جنسی خاطره بد داره و شاید ازش زخم خورده با تمام هم جنسای اون بدبینانه برخورد میکنه.واقعا همه مثل هم نیستن!!!

عشق های امروزی،بی نام،قابل انتقال به غیر! و معاف از احساس میباشند...
از نظر من کسی که از یک جنسی خاطره بد داره و شاید ازش زخم خورده با تمام هم جنسای اون بدبینانه برخورد ...

بدتون نیاد تو روخدا.

واقعیت رو میگم. نمیگمخانم ها بد نیستند. 

ولی درصد بگیریم بین هم جنس های شما بد بیشتره. 

من مرد ستیز نیستم ولی دور و برمو نکاه میکنم میبینم مردهای بد بیشترند. البته خوب و بد تو هر دوجنس هست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب دوستت ك ميگه عاشقش هست و اين اقا هم ترك كرده حاضر ب شروع رابطه نيست چون ميترسه ...بعد چطور ميشه ب ...

خوبدوستم اصلا در مورد زن اون نگفت زن بدی بوده رفته. اتفاقا میگه حق داشته. و میگه وقتی اون با یک بچه انقدر دنبال ترک این ادم بوده و نتونسته. من اصلا بهتره وارد این زندگی نشم.

فقط میگه خودم نمیتونم بهش بگم نه. میترسم دوباره پشیمون بشم . میترسم باهام حرف بزنه یا ببینمش دوباره برگردم سمتش .چون دلم پیششه .چون خیلی دوسش دارم. میخوام کلا فراموش کنم