2733
2739
عنوان

جواب منفی ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 32 پست

خب بهش بگو پس

اول ب شوهرت بگو داستانشون بعدم ب اون اقاهه

ولي چي بايد بگي ك برا اون زن سابقش بد نشه بتونه برگرده

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=92849428]اخي! زن سابقش هم گناهداره ولي خب چرا زودتر نرفته سمتش؟ همين الان گذاشته بياد[/QUOTEپسرش پیش مادرشه.

هفته پیش دوستم رو با پسرش برده کافی شاپ گفته میخوام ازدواج کنم تو هم با ای خانم اشنا شو.دوست داشتی پیش مادرت بمون ، نخواستی بیا پیش ما.

پسرش پونزده سالشه. اونم رفته مادرش گفته. 

گفته به خاطر اعتیاد جدا شدم. الان ترک کرده میخوام برگردم. تو زنشنشو، من بتونم برگردم.

یه کم آدم عصبی میشه اینجور چیزا رو میبینه.اون خانوم انقدی از خودشون قدرت نمیدیدن که بمونن و همسرشون رو تشویق به ترک کردن کنن که آقا بعد از جدایی تصمیم به ترک گرفته؟؟؟؟به خاطر بچشون که ظارها انقدی دوسش دارن که وسط زندگیه یکی دیگه اومدن و همه چیو خراب کردن؟به خودشون زحمت ندادن بموننو مبارزه کننن و همسرشون رو به زندگی برگردونن  نه اینکه الان که همه چی درست شده هلو برو تو گلو.خداییش بدمیگم؟؟؟الان حتما میگید قضاوت میکنم؟خیر این قضاوت نیست.وقتی آقا تونسته به تنهایی وشاید به عشق یکی دیگه اعتیاد سخت رو ترک بکنه پس چرا همسرشون باوجود یه بچه این عشق و دلگرمی رو به آقا ندادن؟

عشق های امروزی،بی نام،قابل انتقال به غیر! و معاف از احساس میباشند...
2728

[QUOTE=92849714]خب بهش بگو پس اول ب شوهرت بگو داستانشون بعدم ب اون اقاهه ولي چي بايد بگي ك برا اون زن سابقش بد نشه ...[/QUOTE

دوستم گفت بگو یکی از همکارات گفته.

[QUOTE=92849428]اخي! زن سابقش هم گناهداره ولي خب چرا زودتر نرفته سمتش؟ همين الان گذاشته بياد[/QUOTEپ ...

اي بابا پسرشم ك بچه نيست ولي خب سن خيلي حساسي داره

تو اين سن حتما نياز ب خانواده داره اول بلوغ و بحران هست

نبايد ي جوري اين قضيه رو دوستت بگه ك ب ضرر اون خانومه بشه

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
یه کم آدم عصبی میشه اینجور چیزا رو میبینه.اون خانوم انقدی از خودشون قدرت نمیدیدن که بمونن و همسرشون ...

با شخصي ك اعتياد داره زندگي كردين؟

گاهي وقتها شرايط انقد سخت ميشه ك ممكنه امنيت جاني نداشته باشن

بعدم اين حد و حدودها مشخصه احتمالا بهش هشدارهاي لازم داده شده چرا اقايون انتظار دارن ك حتما خانمش بايد ب پاش مي مونده

حتما شرايط انقد بد بوده ك رفته و ٥ سال هم ازدواج نكرده

یه کم آدم عصبی میشه اینجور چیزا رو میبینه.اون خانوم انقدی از خودشون قدرت نمیدیدن که بمونن و همسرشون ...

منم حرفتو قبول دارم.

دوستم هم میگه من به خاطر زنش نیست که میخوام بهم بزنم.

به خاطر اینکه ممکنه دوباره برگرده سمت اعتیاد نمیخوام زندیمو حراب کنم.

میدناید دوستم خیلی لین مردو دوست داشت. من فکر میکنم فکر مرده نیست، واقعا خودش در توانش  نیست که بهش بگه. میگه باهاش حرف بزنم یا روبرو بشم دوباره وا میدم. 

میگه با پیام هم بی ادبیه.

میگه تو بگومن بلاکش میکنم همه جا.

2738
[QUOTE=92849714]خب بهش بگو پس اول ب شوهرت بگو داستانشون بعدم ب اون اقاهه ولي چي بايد بگي ك برا اون ز ...

اره اينكه بگيد توي تحقيق متوجه شدين هم ميشه

اما خب همكار اونوقت ميگه كدومش

شايد محيط كارش نميدونستن!

يكمي اينجور چيزا رو فكر كنيد

شايد بهتر باشه دوستت بگه خانواده ش مخالف هستن و خاستگار ديگه اي داره

خب دوستت ك ميگه عاشقش هست و اين اقا هم ترك كرده حاضر ب شروع رابطه نيست چون ميترسه ...بعد چطور ميشه ب زن سابقش حق نداد ك ول كنه بره!

منم حرفتو قبول دارم. دوستم هم میگه من به خاطر زنش نیست که میخوام بهم بزنم. به خاطر اینکه ممکنه دوب ...

بله ازاین نظر من هم باهاتون موافقم.خیلی سخت میشه پای تعهدت نسبت به عدم مصرف مواد مخدر موند.کار خوبی کردن.حتما دوستتون لیاقتش این نبوده که این اتفاق افتاده

عشق های امروزی،بی نام،قابل انتقال به غیر! و معاف از احساس میباشند...
خب دوستت ك ميگه عاشقش هست و اين اقا هم ترك كرده حاضر ب شروع رابطه نيست چون ميترسه ...بعد چطور ميشه ب ...

دوست من فقط به فکر خودشه. و چون نمیخواد با معتادزندگی کنه میخواد بگه نه. این جوری که من متجه شدم.

اره اينكه بگيد توي تحقيق متوجه شدين هم ميشه اما خب همكار اونوقت ميگه كدومش شايد محيط كارش نميدونست ...

میگه میحوام حقیقتو بگم. چون عشقمون واقعی بود، میگه نمیوام دروغ بگم. میحوام دلیل اصلیشو بگم.

حالا توجیهش چیه برا خودش، نمیدونم

دوست من فقط به فکر خودشه. و چون نمیخواد با معتادزندگی کنه میخواد بگه نه. این جوری که من متجه شدم.

خب ديگه حق انتخاب داره

بله ازاین نظر من هم باهاتون موافقم.خیلی سخت میشه پای تعهدت نسبت به عدم مصرف مواد مخدر موند.کار خوبی ...

راجعبهامضاتون.کاملا باهاتون موافقم.ولی همهاقایون مثل شما نیستند . بعضی ها میان تو گروه هاو اذیت میکنند.

از نظر من اتفاقا خیلی حوبه که اقایون هم باشند. چون از یک دید دیگه به قضیه نگاه میکنند. ما خانوم ها خوب قاعدتا هممون دیدمون از یک زاویه و شبیه هم هست.