2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من به شوهر آیندم نمیگم دوست پسر چون مرد واقعیه بعدشم در حد بوس و کمی شیطونی برای رابطه اگر ببینمش .... :| امشب خواستن برم خونشون نزاشت  :|

یک عدد آدم بیکار فارغ التحصیل🤷🏻‍♀️
2731
بوس وبغل  اینا خیانت نیست به همسر اینده اگه یک درصد منجر به ازدواج نشه

من‌مشکلی ندارم با بوس و بغل شخصن

ولی خب بستگی‌ به اعتقادات شخصیت داره

خیانت هم‌ نیست به نظرم به دو دلیل

اول اینکه اون همسر آینده فرضی توی زندگیت نیست در حال حاضر و ثانین اینکه پسرها قبل ازدواج یه چنین روابطی داشتن اکثرن

بازم میگم نظر منه

نزمیدم

وقتی تاپیک سوال پزشکی میزنین اگه بیام و سوال یا عکس آزمایشتون توی پست اول باشه نگاه میکنم اگه بلد باشم جواب میدم در غیر این صورت معذورم
ب نظرم دوست پسر چیزی ست ک ادمو از زندگی واقعی دور میکنه میییبره تو تخیلات و باعث میشه ادم همه چیزوبب ...

اره والااااااااا این حرفتو باید باتیتر درشت بنویسیم واقعااا غیراین نیست درصد خیلی کمی اونم شانسیه انگار خوبش درمیاد وخواستگاری وجدی شدن بقیشون برا سرگرمین 

وخدا ودعای پدرو مادر برایم کافیست .  
2740
😅😅😅😅اونم گفت چشم

خخخخخخ 

والا دوس پسر ک‌نداشتم با ی بنده خدایی مجازی اشنا شدم .‌بعد ی مدت چند رسمی .‌تقاضای شماره تلفن کرد ولی ندادم . چون جدی نگرفتمش 

چون هم خیلی کم حرف بود همم گفتم مجازیه دیگه!!!!

بعد خیلی اصرار ب ادامه اشناییت داشت و امر خیر 

منم پرو پرو ب شوخی و جدی شماره خونه دادم گفتم اگه قصدتون اشناییت و خیره بفرمایید اینم شماره منزلمون 

دو روز بعدم مادرشون تماس گرفت واسه خواستگاری و اشناییت 

حالا نمیدونم اسمش دوستیه یا سنتی😃

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️

من دو سال با دوست پسرم که الان همسرمه بودم،مجردی زندگی میکرد و من بعد از چندین ماه وقتی ازش شناخت پیدا کردم دیگه توی خونش رفت و آمد داشتم ولی کوچکترین سواستفاده ای از من نکرد،کوچکترین کاری نکرد که من ناراحت شم،منم اون ماه های اول حالی کردم بهش که من با اینکه مذهبی نیستم،خط قرمز دارم.

میخوام بگم خط قرمز بذار واسه خودت،پسر هم اگه دوستت داشته باشه با همشون راه میاد چون میدونه بالاخره مال خودش میشی.

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸
من به شوهر آیندم نمیگم دوست پسر چون مرد واقعیه بعدشم در حد بوس و کمی شیطونی برای رابطه اگر ببینمش .. ...

اگه یک درصد شوهرت نشه

احساس خیانت وگناه نیست به همسرت ایندت

نه همشون سروته یه کرباسن همشون فقط برا یه نیاز دوست دختر میخوان اینا حرفه

قبول‌ ندارم

((📖تاپیک کتابخوانی📖))((🎵تاپیک آهنگ🎵))در دیدگان آینه‌ها گوئی حرکات و رنگها و تصاویر وارونه منعکس می‌گشت و برفراز سر دلقکان پست و چهرۀ وقیح فواحش یک هالۀ مقدس نورانی مانند چتر مشتعلی می‌سوخت. خورشید مرده بود، خورشید مرده بود و فردا در ذهن کودکان مفهوم گنگ گمشده‌ای داشت. آنها غرابت این لفظ کهنه را در مشق‌های خود با لکهٔ درشت سیاهی تصویر می‌نمودند. مردم، گروه ساقط مردم، دل‌مرده و تکیده و مبهوت در زیر بار شوم جسدهاشان از غربتی به غربت دیگر می‌رفتند و میل دردناک جنایت در دستهایشان متورم می‌شد. آه، ای صدای زندانی... آیا شکوه یأس تو هرگز از هیچ سوی این شب منفور نقبی به سوی نور نخواهد زد؟ آه، ای صدای زندانی... ای آخرین صدای صداها... (فروغ فرخزاد- آیه‌های زمینی)
2706