2752
2734
عنوان

من ک مرده بودم چرا اومدی زنده ام کردی تا...😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1792 بازدید | 82 پست
چرا خیلی کارا برام کرد  کم نذاشت برام  هم مالی مهم معنوی  کسی ک در ماه پنج بار برا ...

اون روز تو اتاق بعد دیدن گوشیش و سرچ هاش

بهش توهین کردی فوش دادی؟ 

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه 2ماه ب خودت وقت بده  غصه بخور گریه کن چ میدونم ادا افسرده هارو دربیار ولی دیگ بعدش باید بل ...

حالم خیلی بهتر میشه روز ب روز اما همش تو شوکم یهو میرم توفکر میگم چرا چی شد همش فکر میکنم انقد فکر کردم ک مغزم میپوکع ب هیچ نتیجه ای نمیرسم

چی میگ مثلن احوال پرسی یا حلالیت میطلبه؟  فقط اونجا ک قبل رفتنش گفت عقد کنیم توام باور کردی💔

من خیلی ساده ام 

حالمو میپرسه خیلی سرد مث دوتاذغریبع

حالمو بدتر بهم میزنع

اره برای اولین بار توهین کردم  اما ایناهمش بهونه اس  از یک ماه پیش رفتارش تغییر کرد

قبل این اتفاقا سرد شده بود ینی؟ 

اگ اره ک با خودش یه فکرایی کرده ک اصلن ازدواج واسه چیمه میرم اونور پیش برادرام

ولش کن بابا 

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
حالم خیلی بهتر میشه روز ب روز اما همش تو شوکم یهو میرم توفکر میگم چرا چی شد همش فکر میکنم انقد فکر ک ...

خداروشکر

چیز غیر طبیعی ام نیست 

هرکسی دیگ ای غیر تو بودم همین واکنش رو داشت همین فکرارو میکرد

ولی این اوضاع باید پایان داشته باشه

من خیلی ساده ام  حالمو میپرسه خیلی سرد مث دوتاذغریبع حالمو بدتر بهم میزنع

میدونی چرا میپرسه

میخاد بدونه خوبی ک از عذاب وجدانش کم شه

خانواده هاتون در جریان هستند که کات کردید؟

اره در جریانن 

و بخاطرم خیلی ناراحتن 

اما خب چیکار کنن 

مادر خودش کلی گریه کرد ک چرا همچین شد 

خیلی دوسم دارن 

پدرش بی خبره 

هر دوروز یه بار بهم زنگ میزنه و صحبت میکنیم ب زور 

اما چیزی نگفتم بهش

😔

بره گمشه

چن سالته

قبل این اتفاقا سرد شده بود ینی؟  اگ اره ک با خودش یه فکرایی کرده ک اصلن ازدواج واسه چیمه میرم ...

همین دیگع ادم ازادی بود بهم چن بار گفت احساس میکنم محدود شدم 

من فهمیدم از کجا میگع 

ادم خیانت کاری نبود تو این فازا نیس 

اما کارو بارش سفر خارجه بود بیشتر 

نمیدونم چ فکری تو سرش بود ک 

منو بی خیال شذ

اره در جریانن  و بخاطرم خیلی ناراحتن  اما خب چیکار کنن  مادر خودش کلی گریه کرد ک چ ...

دیگ جواب نده بزار بفهمه اونم

2706