2737
2734
عنوان

داستان های معلم پرورشی

| مشاهده متن کامل بحث + 3194 بازدید | 47 پست
اسپرم خارج از محیط آزمایشگاه کف حموم زنده نمیمونه ☺☺☺

اهان...بچه هایی که داداش داشتن کلی ترسیده بودن..خخخ  

من این بارمحکم تر از قبل بلندشم..بیشتر تلاش میکنم..واین بار به هدفم میرسم  ...کاربری دوستمه...بیست تیر شده مال من...واسش دعا کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معلم پرورشیه ما پیربود چاق و قدکوتاه کلا دیگه بنده خدا سنی ازش گذشته بود بمون گف. ارایش میکنید ک چی ...

باید میگفتید ن همسنا خودت دنبالت میفتن😂😂😂

خداجونم شکرت بابت نعمتهای که بهم دادی😍
2728

تعریف معلم پرورشی ما

یه دختری روز عروسیش میره آرایشگاه و دم دمای اذان ظهر کارش تموم میشه. بعد یهو صدای اذان ظهر ب گوشش میرسه. میره تمااام آرایش هاش رو پاک میکنه. وضو میگیره و نماز میخونه. و از دوباره آرایش میکنه.

آخرشم گفت اون دختر... خودم بودم

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
پس اینکه میگن هفتاد ودوساعت زندس چی..؟!!الکیه؟!

تو رحم گلم زنده میمونه نه بیرون ،البته شرایط هم داره ک زنده بمونه

تعریف معلم پرورشی ما یه دختری روز عروسیش میره آرایشگاه و دم دمای اذان ظهر کارش تموم میشه. بعد یهو ص ...

شوخی میکنی؟ میگفتی مگ مغز چی خورده بودی ک رفتی اصلا ارایشگا خوب توکه میدونستی دم غروب میشه  

2740
شوخی میکنی؟ میگفتی مگ مغز چی خورده بودی ک رفتی اصلا ارایشگا خوب توکه میدونستی دم غروب میشه   &n ...

راستش هر کس یه عقیده ای داره. ولی من ب شخصه اینجوری   نگاش میکردم‌. با خودم میگفتم حالا یه روز نمازمون قضا بشه ک اشکالی نداره. داره؟

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

واسه ما میگفت یه دختره مجرد بوده می بینن هی شکمش بزرگ تر میشه بهش شک میکنن و کلی تهمت و.... میبرن دکتر میبینن بچه یه جونوری تو شکمشه انگار تو لباس زیرش تخم گذاشته بودن

آخ که من از اونوقت تا حالا وسواس شدید گرفتم موقع لباس پوشبدن ۱۰بار لباسمو چک میکنم میدونم چرته ولی دیگه عادت کردم

اوتوقت نفخ میکردم یکم شکمم باد میکرد میگفتم حتما تخم یه جونوری تو لباس زیرم بوده و حامله شدم چقد استرس کشیدم به هیچ کسم روم نمی شد بگم

میشه واسه آرامش روح پدربزرگم صلوات بفرستید😔❤❤
واسه ما میگفت یه دختره مجرد بوده می بینن هی شکمش بزرگ تر میشه بهش شک میکنن و کلی تهمت و.... میبرن دک ...

خدا ازشون نگذره    

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
راستش هر کس یه عقیده ای داره. ولی من ب شخصه اینجوری   نگاش میکردم‌. با خودم میگفتم حالا یه رو ...

بنظر من الکی میگفته هیچ کس همچین کاری نمیکنه اگه انقد معتقد بود یادش میموند. باید نماز عشا بخونه پس ارایشگا نمیرفت قبلش

2706