2737
2734
عنوان

داستان های معلم پرورشی

| مشاهده متن کامل بحث + 3194 بازدید | 47 پست

معلم پرورشی ما در مورد آداب میهمانی رفتن برامون صحبت می کرد، یک بار هم نشد که از این چرندیات حرف بزنه

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست

از معلم پرورشی یه معلم همیشه چادری که زیر چادرش پر از خاک بود  و یادمه😕

روح من این است💟 این چند درخت این پنجره🌱 و خودم در آیینه👩 و خیال چند بچه گربه مریض که دیگر پشت در نخواهند ماند😊 روح من این است😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما ی معلم داشتیم خدا ازش راضی باشه خیلی تو فاز دعا و قران و ذکر بود...هی از خواصشون میگفت... یعد خو ...

چه معلم خوبی

من این بارمحکم تر از قبل بلندشم..بیشتر تلاش میکنم..واین بار به هدفم میرسم  ...کاربری دوستمه...بیست تیر شده مال من...واسش دعا کنید
2731
اتفاقا من اینو چند جا دیگه هم خوندم..‌علمی هست یا نه... نمیدونم

وجداناا اسپرم تازه و صفرکیلومتری رو میریزی نمیگیره اسپرم کف حموم دو روز میشه ک اونم تازه بشینی ادمو میگیره!!!

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
معلم پرورشی ما در مورد آداب میهمانی رفتن برامون صحبت می کرد، یک بار هم نشد که از این چرندیات حرف بزن ...

درباره دوست پسر واینا نمیگفت؟!!

من این بارمحکم تر از قبل بلندشم..بیشتر تلاش میکنم..واین بار به هدفم میرسم  ...کاربری دوستمه...بیست تیر شده مال من...واسش دعا کنید
وجداناا اسپرم تازه و صفرکیلومتری رو میریزی نمیگیره اسپرم کف حموم دو روز میشه ک اونم تازه بشینی ادمو ...

نه خواهر بعد چند ثانیه تو محیط بیرون میمیزه

2740
درباره دوست پسر واینا نمیگفت؟!!

نه، حتی یک بار، بیشتر در مورد موضوعات بهداشت فردی و آداب اجتماعی صحبت می کرد

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست

یه بارم یه روحانی راگفتن بیاد صحبت کنه... قرارشد سوالات روکاغذ نوشته بشه با رمز که پاسخ بدن...یه دفعه رنگ حاج اقاپرید وبحثو عوض کرد وفلنگو بست و رفت... کاشف به عمل اومده بود درباره زفاف پرسیده بودن بچه ها.‌‌‌..روحانی به مدیر گفته بودسریع شوهرشون بدن

نه خواهر بعد چند ثانیه تو محیط بیرون میمیزه

پس اینکه میگن هفتاد ودوساعت زندس چی..؟!!الکیه؟!

2706