2733
2739

بچه ها من 22سالمه لیسانسم 

پدرم هم مهندس هستن 

نامزد من پارسال اومد خواستگاریم همه این خانواده رو به اسم خسیس بودن میشناسن و از فامیلای دور ما هستن 

جاری من اومد به من پیشنهاد ازدواج با برادر شوهرش رو داد کلی بهمون قول دادن چنان میکنیم چنین میکنیم

من ارزوی این خانواده بودم 

ما 100 بودیم اینا 10

خانوادمم گفتن چون ایشون کار داره یه حقوق هر چند کمی داره 

خانوادش هم که دارن میگن حمایت میکنیم پس انشالا خیره

اولش همه مخالف بودن تو خانوا ده ما میگفتن پشت سر این پسر خیلی حرفا هست ماهم ب نیت اینکه این حرفا شایع س توجه نکردیم 

خلاصه من که عقد کردم پدرم برای هدیه جشن عقدم بهم ماشین هدیه داد دقیقا از اون روز حسادت های جاریم و خواهر شوهرام شروع شده بی احترامی کردن تیکه پروندن 

عیدی برام نیاوردن گفتن وظیفه نداریم

الان من یکساله عقدم بجز روز پاگشا دیگه خونه خواهر شوهرام نرفتم 

الان پدرش که یه شخص خسیسیه میگه من این کارو واسه پسرم میخوام بکنم بچه هاش نمیزارن وبا نامزد من شدن دشمن 

نامزدمم که دست بزن داره و بد دهنه 

اما میگه دوستت ارم 

دیگه خسته شدم تصمیم ب جدایی گرفتم 

اینم بگم که وعده وعید هاشون همه دروغ بود و نه تنها اون کارا رو نکردن

بلکه اون شاعیعع ها هم تا حدودی درست بوده

بچه ها خانوادمم نظرشون رو جداییه و حمایتم میکنن اما حس ترحم نمیزاره تصمیم قطعی بگیرم

اسم مشاوره هم نیارید که رفتم و نتیجه نگرفتم 

نظر شما رو الان میخوام بدونم 

خودتونو بزارید جای من

ناگهان متعجب شدم زنی که سال پیش بودم کجاست؟یا آنکه دوسال پیش بودم و در فکر آن زن من اکنون چگونه آدمی هستم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738

الان مشکل ی سال خونه خواهرشوهر نرفتنه؟

حمایت نکردن پدرشوهره؟

یا اخلاق اقای شوهر؟

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷

اشتباه از شما بود،اگه یه نفر در مورد یکی یه چیزی میگه میشه گفت شایعس ولی وقتی همه میگن مطمئن باش درسته،هیچوقت کاری که میخوای بکنی و ازش مطمئن نیستی و فلان نگو ایشالا که خوبه درستمیشه یا چی،فقط خودتو بدبخت میکنی

بشین به بعد عروسی فکر کن

اینا قرار نیست تغییر کنن

همسرت دست از بد دهنی برنمیداره 

همینن که الان میبینی شایدم بدتر

اگر میتونی کنار بیای بمون ، اگر نمیتونی ادامه نده

هیچ راهی هم واسه تغییر کردنشون نیست 

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2706