2752
2734
عنوان

داستان زندگیمو از اول بگم شما قضاوت کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 542 بازدید | 36 پست

این ماجراسر دراز دارد.الان موقعیه که دارن خودشون روبعنوان آدم خوب معرفی میکنندوفقط نکات مثبتشون رو رومیکنند.بعدازدواج کم کم خود واقعیشون رو رونمایی میکنند.مردی که دست بزن داشته باشه درست بشونیست بااینکه هنوز توپستی بلندی زندگی نیفتادین .من بودم جدامیشدم

🖤 پدر 🖤قصه ای که زودتمام شد

مشکل خانواده همسرت نیست . مشکل انتخاب اشتیاه شماست که میدونستین معروف به خساست هستن و حرفای دیگه شنیدین و میگفتین شایعه است ! میدونستین شما ۱۰۰ هستین و اونا ۱۰ و باز قبول کردین.

دلیل این ازدواج نامتجانس چی بود واقعا ؟!

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط دارم فکر میکنم با اون همه حرف و حدیث با چه دل خجسته‌ای نشستی سر سفره عقد

ناراحت نشیاااا، خب کارت اشتباه بود دیگه

اعصابم بهم ریخت

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2731

اگه میدونی با نانزدت و خانوادش ، جدی برخورد کنی و خانوادت باهاشون صحبت کنن وشرط و شروط بذار و نامزدت و تهدید به جدایی کنن اینجوری ممکنه شرایطت خوب بشه و نامزدت بهتر بشه اینکارو بکن ، با نانزدت صحبت کن و ببین خودشو عوض میکنه یا ، اگه نشد که جدا شو چون مطمئنا بعداز عروسی خیلی شرایط بدتر میشه خصوصا اگه الان شل بزنی که بعدا خیالش جمعتر و راحت هرکاردیگه ای میکنه

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 

اگه نمیگفتی که شوهرت هم دست بزن داره واخلاقش بده میگفتم اصلا به این چیزااهمیت نده که برات چیزی نمیارن

من خودم هم دوران نامزدی نه تنها شوهرم برام یه هزاری خرج نکرد بلکه خانواده اش هم هیچ عیدی چیزی برام نیاوردن اما اخلاق همسرم خیلی خوب بودمن تحمل کردم الان که ازدواج کردیم هیچی برام کم نزاشته خدایی

به نظرمن اصل همسرته

اگه بااخلاقش مشکل داری به نظرم زودترجداشی بهتره

هیچ تضمینی نیست که بعدازدواج اخلاق بد ودست بزن بودنش روکناربزاره

ای مهربان تراز پدرومادرم❤حسین(ع)❤
مشکل خانواده همسرت نیست . مشکل انتخاب اشتیاه شماست که میدونستین معروف به خساست هستن و حرفای دیگه شنی ...

شاید دلسوزی بیش از حد

شاید گول خوردن 

شاید ساده دل بودن و تصور اینکه رل همه سادس

ناگهان متعجب شدم زنی که سال پیش بودم کجاست؟یا آنکه دوسال پیش بودم و در فکر آن زن من اکنون چگونه آدمی هستم ؟
اگه نمیگفتی که شوهرت هم دست بزن داره واخلاقش بده میگفتم اصلا به این چیزااهمیت نده که برات چیزی نمیار ...

یه سری رفتیم بیرون ومن ماشین خودموبرده بودم 

گفتم فلانی من بشینم پشت فرمون

گفت نه زشته من کنارت بشینم و اینا با اکراه قبول کرد بعدبعد چن دقیقه من نشستم بودم پشت فرمون یدونه زد تو گوشم 

ماشین خودم بودا خیلی جالبه بخندم یلگریه کنم؟

ناگهان متعجب شدم زنی که سال پیش بودم کجاست؟یا آنکه دوسال پیش بودم و در فکر آن زن من اکنون چگونه آدمی هستم ؟
اگه میدونی با نانزدت و خانوادش ، جدی برخورد کنی و خانوادت باهاشون صحبت کنن وشرط و شروط بذار و نامزدت ...

ماشالا از رو نمیرن نامزد من صد بار عذرخواهی کرده مثله نقل ونبات عذرخواهی میکنه دوباره روز از ن روزی از نو

یه سری رفتیم بیرون ومن ماشین خودموبرده بودم  گفتم فلانی من بشینم پشت فرمون گفت نه زشته من کنا ...

ببخشید ولی حس میکنم مشکل روحی دارن همسرتون

ای مهربان تراز پدرومادرم❤حسین(ع)❤