2733
2734
عنوان

امشب دلم گریه میخواد

73 بازدید | 12 پست

خیلی دلم برامامانم میسوزه هروقت میشنوم اذیتش کردن دلم میخواد بمیرم ولی هیچکاری از دستم برنمیاد 

داداشم اذیتش میکنه خیلی باجوونای ناباب هست خیلی وحشی شده خیلی 

ازمامان بابام پول میگیره کارنمیکنه جیگرمامانم خونه بابام شغلش ازاده کارگرساده خیلی دلم براشون میسوزه این کارمیکنه داداشم مفت مفت بخوره بابام کارش روزانه هستگیرش بیادداره پول همون روزنیادنداره براهمین جیگرم خونه برامامان بابام داداش خرم هردقه پول میگیره اصلاهم نفهمه نمیگه که ایناپول ازکجابیارن 

مامانم عصرزنگ زد عادی حرف زدیم شب زنگ زدم به بابام تابامامانم حرف بزنم گفت که مامانت پیشم نیست داداشت اذیتش کرده ظهرکلی زدتش   

دعاکنیدتا۹۹/۹/۹منم خونه داربشم خدایامنم به آرزوم برسون براش لحظه شماری میکنم

داداشت مامانتو میزنه؟ برو بزن دکو پزشو بیار پایین پسره بی عرضه

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
داداشت مامانتو میزنه؟ برو بزن دکو پزشو بیاو پایین پسره بی عرضه

اره من که زورم نمیرسه هرچی هم داداشای دیگم چی بهش میگن هیچی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره من که زورم نمیرسه هرچی هم داداشای دیگم چی بهش میگن هیچی

بازم داداش داری؟ عجیبه ک نمیشوننش سرجاش

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2740
خیلی بش رو دادین .پدر و دیگر برادران یه مشت و مال حسابی بدنش بندازیتش تو اتاق درشو قفل کنید انشاله ک ...

اینقداین کارکردیم ی چندروزدرسته بازهمون خر قبله