2733
2739
عنوان

مامانا لطفا یه لحظه میایین اینجا

158 بازدید | 35 پست

پسرم شش ماهشه امروز بردمش بهداشت گفت اصلا وزن نگرفته،پسرم رفلاکس داره و شیرگاوهم نمیتونه بخوره دکترش براش شیرخشک آپتامیل نوشته که بریزم تو فرنی اما از مزه شیرخشک خوشش نمیادوفرنی رو با شیرخشک نمیخوره اما بدون شیرخشک میخوره حالا به نظرتون چیکارکنم وچی بهش بدم که وزن بگیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فرنیش رو با آب براش درست کن دختر منم مزه شیرخشک دوست نداشت.

برای وزنگیری سیب زمینی گوشت بلدرچین برنج اینا بریز تو سوپش

گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می‌شود، گاهی نمی‌شود که نمی‌شود که نمی‌شود، گاهی بساط عیش خودش جور میشود، گاهی دگر تهیه بدستور می‌شود، گه جور می‌شود خود آن بی مقدمه، گه با دو صد مقدمه ناجور می‌شود، گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است، گاهی نگفته قرعه به نام تو می‌شود، گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست، گاهی تمام شهر گدای تو می‌شود، گاهی برای خنده دلم تنگ می‌شود، گاهی دلم تراشه ای از سنگ می‌شود، گاهی تمام آبی این آسمان ما، یکباره تیره گشته و بی رنگ می‌شود، گاهی نفس به تیزی شمشیر می‌شود، از هرچه زندگیست دلت سیر می‌شود، گویی به خواب بود جوانی مان گذشت، گاهی چه زود فرصتمان دیر می‌شود، کاری ندارم کجایی چه می‌کنی، بی عشق سر مکن که دلت پیر می‌شود.
2740

همون شیر خشک خیلی تاثیر داره منم مشکل شما رو داشتم و دارم اپتامیل پپتی جونیور میریزم تو فرنی هاش شیرین مگه نمیکنی فرنی ش رو

پوره که شروع کردی روعن زیتون بریز 

هر دستوری که باید کره بریزی روغن زیتون جایگزین کن

با مشورت دکتر یک ماه مولتی حاوی زینک بهش بده

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋
فرنیش رو با آب براش درست کن دختر منم مزه شیرخشک دوست نداشت. برای وزنگیری سیب زمینی گوشت بلدرچین برن ...

البته اگه تازه غذاخور شده فعلا از فرنی و لعاب برنج اینا شروع کن بعد کم کم سوپ رو شروع کن و توش گوشت ماهیچه و مرغ و بلدرچین هم بریز

گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می‌شود، گاهی نمی‌شود که نمی‌شود که نمی‌شود، گاهی بساط عیش خودش جور میشود، گاهی دگر تهیه بدستور می‌شود، گه جور می‌شود خود آن بی مقدمه، گه با دو صد مقدمه ناجور می‌شود، گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است، گاهی نگفته قرعه به نام تو می‌شود، گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست، گاهی تمام شهر گدای تو می‌شود، گاهی برای خنده دلم تنگ می‌شود، گاهی دلم تراشه ای از سنگ می‌شود، گاهی تمام آبی این آسمان ما، یکباره تیره گشته و بی رنگ می‌شود، گاهی نفس به تیزی شمشیر می‌شود، از هرچه زندگیست دلت سیر می‌شود، گویی به خواب بود جوانی مان گذشت، گاهی چه زود فرصتمان دیر می‌شود، کاری ندارم کجایی چه می‌کنی، بی عشق سر مکن که دلت پیر می‌شود.

چرا غذا شو زود تر شروع نکردی رفلاکس داشت؟؟سوپو شروع کن توش سویق بریز برای وزنگیری عالیع 

قطره هاشو مرتب میدی؟؟

سوپو حتما با آب قلم و ماهیچه درست کن

پوره هویج و سیب زمینی با یه ذره کره بده

انشالله ک وزن میگیره چقده وزنش؟؟اگ قد و دور سرش رشد داشته غصه نخور وزن حل میشه

و یسر لی امری (خدایا کارم را برایم آسان گردان)💕❤
2706