2733
2734
عنوان

مامانا لطفا یه لحظه میایین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 158 بازدید | 35 پست
عزيزم غذاي كمكي رو كه شروع كردي چقدر در ماه وزن گرفت ؟؟اخه پسر من هم زياد وزني نداره ميخوام ببينم با ...

عزیزم وزنگیریش خیلی بهتر شد ۹۰۰ گرم تو یه ماه اضافه کرد

و یسر لی امری (خدایا کارم را برایم آسان گردان)💕❤
عزیزم وزنگیریش خیلی بهتر شد ۹۰۰ گرم تو یه ماه اضافه کرد

ميشه بپرسم چي بهش ميدين ؟؟پسر من تقريبا هر ماه بين ٦٠٠ تا ٨٠٠ گرم أضافه ميكنه ولي چون قدش بلنده لاغر ديده ميشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ميشه بپرسم چي بهش ميدين ؟؟پسر من تقريبا هر ماه بين ٦٠٠ تا ٨٠٠ گرم أضافه ميكنه ولي چون قدش بلنده لاغر ...

خب لاغری ک مشکلی نداره عزیزم مهم قده 

من صبح ها سرلاک یا فرنی میدم ظهر سوپ با آب مرغ قلم یا ماهیچه شبا هم انواع پوره 

خب لاغری ک مشکلی نداره عزیزم مهم قده  من صبح ها سرلاک یا فرنی میدم ظهر سوپ با آب مرغ قلم یا ما ...

ميدونم عزيزم ولي از شانس من پسرم با چند تا نوزاد تپلي به دنيا اومده و همش مقايسه ميشه ، هر چند ساعت شير خودتون رو ميخوره ؟؟ ممنون كه جواب ميدين

2742
ميدونم عزيزم ولي از شانس من پسرم با چند تا نوزاد تپلي به دنيا اومده و همش مقايسه ميشه ، هر چند ساعت ...

من هر دو ساعت بهش شیر میدم گاهی اوقاتم زودتر هر وقت بخواد چون ارجحیتم با شیره فدات شم

ميشه بپرسم چي بهش ميدين ؟؟پسر من تقريبا هر ماه بين ٦٠٠ تا ٨٠٠ گرم أضافه ميكنه ولي چون قدش بلنده لاغر ...

عزیزم ما یه گروه داریم تو تل ک مامانای نی نی سایتی ک بچه های متولد آذر دی هستن خیلی مفیده اگ دوس داشتی شمارتو بده عضوت کنم