2733
2739
عنوان

تاحالا بازیگر یا کارگردانی رو تو خیابون دیدین ؟چکار کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4370 بازدید | 96 پست
اولاکه حرف من خنده دارنبودکه شمامیخندی  من گفتم ارزشش بیشتره ازکل سلبریتی های ایران  نگف ...

اولا شما مثكه دعوا داري!!!اثانيا من گفته بودم قرائتي مگه سلبريتيه و شما جواب اون حرف منو دادي.ثالثا اون شكلك خنده نبود وحتي اگه خنده هم بود در جواب حرف شما نبود!!!گفتم صحبت بازيگرا بود و بعد اون شكلكو فرستادم. 

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم
لادن اسکندری دیگه کیه؟؟

وا

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تنها کسی که فک کنم نتونم مقاومت کنم علی نصیریان واقعاااا دوسش دارم 😍😍😍 فک کنم ببینمش در جا بغل ...

😍😍😍😍😍😍😍

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷
من تنها کسی که فک کنم نتونم مقاومت کنم علی نصیریان واقعاااا دوسش دارم 😍😍😍 فک کنم ببینمش در جا بغل ...

داریوش اسدزاده و مرحوم داوود رشیدی هم بودن

2742

از کنارسون فقط رد شدم...تو منطقه ظفر تهران زیاد هستن...مدتی اونجا بودم سارا خوئینی ها شهاب حسینی حمید لولایی رو دیدم...سارا اومده بود کباب بخری...حمید تو عابر بانک بود و شهابم کنار ماشینش

خدا رو شکر که در تاریخ 2020/2/2 من و همسرم در آمریکا هستیم(من ملکه آبی پوش آتلانتا هستم).ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله

بازیگر گاهی پیش اومده دیدم ولی ایمان صفا رو چندبار کلاس زبان رفتنی میدیدم باراول آشنااومد برام وبعد رد شدنش شناختم و دفعه های بعد با لبخند رد میشدیم😂 

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕

اره.حسن جوهرچی مرحوم-رضا کیانیان-سحر قریشی- یکتا ناصر-پانته ا بهرام- امیر حسین رستمی-رضا صادقی(اگر خواننده هم قبوله)از فوتبالیست ها امیر حسین صادقی-آرش برهانی-خسرو حیدری-و خیلی از افراد معروف که یادم نیست.هیچ وقت کار خاصی نکردم😂😂به روی خودم نیاوردم

داریوش اسدزاده و مرحوم داوود رشیدی هم بودن

افریننننن اره داریوش اسد زاده جمشید مشایخی 😍

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن
2740
فکر کنم لاله و ستاره اسکندری بودن ها..    

اهان اره😄😄😄😄😄

افتادم یاد لاله و لادن

من یه سری گوهر خیراندیش رو توی یکی از جاهای توریستی شهرمون دیدم..خلوت بود و هیچکس نبود..یکی دو ساعت با فاصله کمی ازش اونجا بودم..نه رفتم پیشش نه بهش سلام‌کردم..واقعا نمیدونم چرا اینجوری رفتار کردم.فکر میکردم اول اون‌باید سلام کنه و من نباید برم سمتش🤣🤣 نه که کلا اینجور آدمی هستم که خودم سمت کسی نمیرم😁

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤

اشکان خطیبی و سیاوش خیرابی 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2706