2733
2734
عنوان

تاحالا بازیگر یا کارگردانی رو تو خیابون دیدین ؟چکار کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4379 بازدید | 96 پست

اهان من یادم افتاد اتیلا پسیانی و  زنشو دیدم تو فرودگاه

تو پروازمون حمید استیلی و دیدم و فقانی فکر کنم 

تو هتلمون کمند امیر سلیمانیو دیدم

یبارم صبحونه هتل اخرین نفر داشتیم میرفتیم زانیار خسروی و زنشو دیدم

خدا جونم شکرت❤️خیلی دوست دارم❤️
اهان من یادم افتاد اتیلا پسیانی و  زنشو دیدم تو فرودگاه تو پروازمون حمید استیلی و دیدم و فقانی ...

زن زانیار خوشگل بود؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بنظرم زیباترین جذابترین و خوشگلترین مرد تو دنیاست  ولی اخلاقش صفره واقعا

یا خدااااا.

تووووو دنیااااااااا

نکووووو

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
منم تو دالاس تگزاس نیکلاس کیج رو دیدم ۳ سال پیش.

جدیییی کیج رو دیدی م.وااااااااااااووووووو.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
یعنی چی واسم مقدسن؟😶

یعنی واسم‌مقدسن...

جایی که بودن، جایی که هستن، جایی که رد شدن، کسی که دیدتشون، دوستی که باهاشون عکس داره...

کلا مقدس نه به معنای پاک... اشتباه میگم...

میپرستمشون... ولی حالا نه دیگه پرستش واقعی...

ولی دوست داشتن خیییییییییلی غیرعادی و زیاد نسبت بهشون دارم.

هممممشون. بجز اون چند نفری که ازشون بدم میاد

تو رو خدا لایک نکنید.ممنون.

من مغازه تایپ و تکثیر دارم . دم غروب بود نشسته بودم . دیدم ی مرده داره با تلفن حرف میزنه و سرک به منم میندازه . گفتم ای ی طوریش هست .  بعد چند ثانیه اومد داخل . به سلام و احوال پرسی . بعدش پرسید که پوستر طراحی می‌کنی برا فیلم ؟؟ گفتم بله . بعدش با غرورررر فراوان گفت منو میشناسی،؟؟ گفتم نه . گفت من کارگردان هستم یادمه فامیلش راد بود . خلاصه من خونسردانه انگاری اصلا برام مهم نبود گفتم خوب امرتون رو بفرمایید . 

اصلا تحویلش نگرفتم .   

از این کارگردان هایی که تو شهرستان کار میکنند بود ما شیرازیم. 

یک دو تا از سریال هاش هم در اومده . 

کارم باهاش نشد میخواست مجانی براش پوستر بزنم اومد مثلا مخمو بزنه که براش پوستر بزنم . 

من حسام نواب صفوی رو دیدم ..قد کوتاه و اندامش نسبت به اون چیزی که تو فیلماش نشون میده کوچیکتره کفشش هم پر از خاک بود 😂

کنارش وایسادم عکس گرفتم😁😁😁

💕 دنیام دخترمه 💕
من تو آرایشگاه رز رضوی رو دیدم. فقط یه لبخند بهم زدیم. همین

لبخندم زیادش بوده

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷