2733
2734
عنوان

تاحالا بازیگر یا کارگردانی رو تو خیابون دیدین ؟چکار کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4379 بازدید | 96 پست

ما توی یه مراسمی

که شوهرم اول ایران شد

اکثرشون بودن

علی نصیریان و ....

لاله و لادن اسکندری

و خیلی های دیگه

اونا با شوهرم عکس گرفتن😃😃😃

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷

یه بار خواجه امیری رو تو فرودگاه  تهران دبدم انقدر مهربون بود که 

یه بارم اندرانیک تیموریانو تو فرودگاه  مشهد دیدم اونم داشت عکس میگرفت باهمه ولی من باش عکس نگرفتم

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ما توی یه مراسمی که شوهرم اول ایران شد اکثرشون بودن علی نصیریان و .... لاله و لادن اسکندری و خی ...

من تنها کسی که فک کنم نتونم مقاومت کنم علی نصیریان واقعاااا دوسش دارم 😍😍😍 فک کنم ببینمش در جا بغلش کنم

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن
صحبت مبلغان مذهبي نبود ك...صحبت بازيگرا بود😁مبلغ مذهبي سلبريتي نيست در هر حال!

اولاکه حرف من خنده دارنبودکه شمامیخندی 

من گفتم ارزشش بیشتره ازکل سلبریتی های ایران 

نگفتم سلبریتی هستن ایشون 

یکی از فانتزیام اینه که شهاب حسینی و ببینم😢😍ولی عبدالله روا و دوبلر دیدم.محسن یگانم تو کنسرتشدیدم.هر دو فوق العاده انرژی مثبت و مردمی و یکبارم تو راه مشهد ابرو خفن که اسمش اصغر حیدریه و دیدم.خیلی خوبه😍😁

من پیمان معادی رو توی پاساژ گلستان شهرک غرب دیدم 

هیچکاری نکردم

فیلماشو دوست دارم از خودش خوشم نمیاد واقعیتش😂اونجا فک کنم ساعت فروشی داره

عکس پروفایل خودم هستم، لطفا کپی نشه❤️