2737
2739
عنوان

داییِ جنجالی

| مشاهده متن کامل بحث + 2560 بازدید | 69 پست
میگما،یکی مثل زنداییت باید بوده با حمید شوهرلیموناد و خانوادش وصلت میکرده😆

بیا منو تو بزرگتری کنیم با هم آشناشون کنیم. البته بذار مطمئن شیم حمید دست از سر ندا برداشته و زن دایی ایشونم دست از سر دایی برداشته. بد پاشیم بریم

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم
نمیدونم حق طلاق چقدر مهم بوده که فردای مجلس دعوا میکنن و کلا باهم قهر میکنن  خانمم میرن مهریه ...

شرط بوده لابد ، دیدن داییت حق طلاق نداده اونام به شرطش عمل نکردن 

به نظرم کار داییت هم درست نبوده گرو کشی کرده 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی اینجوری میشناسم سرشون کلاه رفته آخرش پسر از خونوادش خجالت میکرد بگه خودشو گشت 

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
2731
بیا منو تو بزرگتری کنیم با هم آشناشون کنیم. البته بذار مطمئن شیم حمید دست از سر ندا برداشته و زن دای ...

😂😂😂😂😂

حرفی ندارم...اینا هردو حریف همن..

برای من که میشنوم،حرف زدن دیر نیست...

دادگاه هم ماهی ۳۰۰تومن براش میبره واسه نفقه 

و اینکه مهریشم هم کامل بده 

و باهم قهر بودن خانمم همش مسافرت و خوشگذرونی 

یه سوال مگه زن شوهر دار بدون اجازه شوهرش میتونه بره سفر؟

دایی منم که فکر میکرده کار به جاهای باریک نمیکشه هیچ شکایتی نمیکرده بعد از عید احضاریه دادگاه میاد که نفقه در شان خانم نیست و باید زیاد بشه 

قاضی هم بازرس میفرسته خونه عروس با مامان من و دایی ام 

مامانم میگفت کل خونشونو نو کرده بودن مبلا فرشا سرویس اشپزخونه انگار جهاز چیدن 

بازرسم تایید زده و نفقه رو ۱میلیون بردین 

دادگاه بعدی هم سر مهریه بوده 

دایی ام گفته مهریتو ببخش حق طلاق میدم 

اونم گفته نه مهریش ۸۰۰تا سکه هست

دایی ام تو دادگاه اومده گفته بیاد سر زندگیش مهریشو میدم 

خانم گفتن خونه بخره وسایلشو بچینه تا بیام که قاضی هم حکم داده که خونه و وسایل اماده کنن در شان عروس یک ماه بعد بازرس میاد خونه رو ببینه

2738

یک ماه وقت دادن و جهزیه چیدن خونه اماده کردن 

بازرس اومد دید 

رای دادن که وسایل در شان عروس نیست 

بنده خدا توی این گرونی باید بره تمام چیزا رو مارک بخره تا راضی شن و همینکارم کرد 

هرچی گفتیم مهریشو میدادی طلاق میگرفت و میرفت گوش نکرد

گفت مهریشو بدم که با پول من بره عشق حال به ریش من بخنده 

منو بدبخت کرده 

وقتی وسایل خرید این دفعه بازرس ۳ نفره فرستادن که فیلم عکس هم میگرفتن و حکم به نفع دایی ام بریده شد و خانم باید تمکین کنند

پ ن:حق طلاق تو شرطاشون نبود هنوز ۶ ماه بود که عقد کردن و این همه بلا اومد خانم گفت حجاب میکنه ولی هیچکاری نکرد رفت و شکایت کرد 

چه عروس بیخودی. ماهم یکیشو داشتیم. جداشدن

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2706