2726
عنوان

داییِ جنجالی

2560 بازدید | 69 پست

سلام من با قوانین اینجا اشناهستم 

این داستانم دروغ نیست سعی میکنم تند تند تایپ کنم ازتونم ممنونم که حمایت میکنین و صبر دارین

من پدربزرگم خیلی پولدار هستن و از تاجرای معروف شهرمون هستن ۴تا دایی دارم که ۳تاشون ازدواج کردن و این اخری تازه عقد کرده داستاتی که میخوام بگم مال این دایی کوچیکمه 

سه سال مداوم میرفتن خواستگاری و وادی ۳۰ سالگی بود

روزی که رفت خواستگاری(رسم ما خواستگاری سنتی و همه ی خانواده چادی هستن)همه گفتن این دختر خوب نیست گفت نه خوبه اخه مانتویی بود دایی ام گفت گفته چادر میپوشه و حجاب میکنه بقیه هم به خاطر سنش و اینکه راضین اکی دادن و اینا عقد کردن تو محضر ولی هیچکس یعنی خواهر برادراش هم نفهمیدن بعد ۳ ماه یه بله برون سوری و نامزدی گرفتن و عروس رو نشون ما دادن 

جلوی ما خیلی تعریف میکرد و همش پز میداد از جاهایی که رفته 

زنش همسن بود و من دوسالی بود که ازدواج کرده بودم

هنوز ۵ ماه تو عقد بودن که رفتن سفر خارج از کشور و همه جا میشست و پز میداد ماهم میخندیدیم دو هفته رفت و بعدش برگشت ۱ماه بعدش رفتن کربلا بعد دوباره رفتن تهران و شمال...

بابابزرگم اینا هم اصرار داشتن به مراسم عقد که عروس رو با لباس عروس ببینن 

مراسم عقد دختر میگیرن و عروسی پسر 

اون هام بهترین باغ گرفتن مجلس برگزار شد بعد ۶ ماه که نامزد کرده بودن و عقد محضری

چی باعث شد نصف شبی عضو بشی وداستان داییتو بگی😐

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آها بوگو

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2706