2737
2734
عنوان

داییِ جنجالی

| مشاهده متن کامل بحث + 2560 بازدید | 69 پست

داییت باید دار و ندارشو میزد به اسم پدر بزرگت که عروسه نتونه چیزی بگیره از داییت

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
چقدر بی تدبیرید پدربزرگ و همه تون  ی الف بچه چیکار کرد باهاتون

بد نیست با کفش بقیه راه برید مسلما پدر بزرگشون و مادربزرگشون از من و شما با تدبیر ترند ولی بعضیا واقعا دست شیطونو از پشت بستن 

یا قاهر العدو یا والی الولی یا مظهر العجائب یا مرتضی علی ع

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بد نیست با کفش بقیه راه برید مسلما پدر بزرگشون و مادربزرگشون از من و شما با تدبیر ترند ولی بعضیا واق ...

درسته حرف تون 

اخه بعضی وقتا آنقدر آدم حرص میخوره همچین حرفی میزنه 

چ داييه بدبختي خدا جواب دختررو بده اينجور دخترا كارشون همينه عقد ميكنن ي ماه بد درخواست طلاق يا پول واسه جدايي منم اتفاقا چندوقت پيشدوست شوهرم ي همچين دختري گيرش افتاده بود متنهي اونا ي هفته بد عروسي مثل اينكه دختره كارش همين بود 

خب وقتی تمکین نکرده مگه باید مهریه بگیره🤔

اره مهریه حق زنه باید بهش بدن 

این قانون هست که اگه دختر باشه مهریه نصف میشه ولی دختر تبود همون اولا قبل از مجلس که باهم خوب بودن خانم شد نتیجه پزشکی قانونی این بوده

2740

عزیزم خیلی ناراحت شدم ولی یه بعد دیگه قضیه رو هم ببین ممکنه رفتار خاله هات و پدر بزرگ بزرگ مادر بزرگت باهاش خوب نبوده چون از اول نمیخواستنش و تحقیرش کردن بعد مورد دوم اینه سعی کردید به زور باحجابش کنید و پوشش رو تغییر بدید در صورتی که یه چییز شخصیه و ربطی نداشته پدربزرگت تایین کنه عروس با حجاب باشه!!! و بعدم یه چیز عجیب دیگه اینه که داییت خواسته کادوها عقدو خودش برداره 😨😨 درسته جشن و خودش گرفته ولی از یه خانواده متمول بعیده که داییت از همون اول سپرده بود به خالت کادو ها رو بگیره زنش هم میبرد فوقش طلایی جهیزیه ای چیزی میخرید باز میاورد تو زندگی به نظرم داییت هم از اول چرتکه مینداخته ....