2733
2739
عنوان

اخلاقهای شوهرم داره منو عذاب میده

| مشاهده متن کامل بحث + 698 بازدید | 53 پست

بعضی وقتها یک حرفهای میزنه که نباید میزنه وانتظار داره من ناراحت نشم...مثلا برای برادرشون میخوان زن بگیرن یکی ازفامیلشون براش دختر معرفی کرد توی جمع گفت همه چیزش خوب وسنش هم25...شوهرم پرید وسط گفت نه 25 خیلی بزرگ بعد روبه برادرش گفت نه 25 خیلی بزرگه نگیر ...این بگم وقتی بامن عروسی کرد من 24 بودم واون 28 !!همه فقط من نگاه میکردن پوزش خندی روی لبانشون بود حتی بردارشوهرم سرش پایین انداخت ولی شوهرم ول کن نبود هی میگفت چه خبره خیلی سنش بالاست من که اب شدم از خجالت وناراحتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفتم توی اتاق بهش گفتم ازت ناراحتم واون گفت سرت بکوب به دیوار این جای تشکر کردنت من خوبم برات میخرم هی میبرمت بیرون ...دیگه هیچی نگفتم اون خوابید ومنم ناصبح فقط گریه تا پنج روز هم باهم حرف نزد وقهر....اصلا نیمیدونه به خاطرچی ناراحتم اخرش من اومدم اشتی...

2731

من اگه برام یک تخمه هم بخره  ۱۰۰ بار ازش تشکر میکنم . خودش همیشه میگه تو منو خجالت زده میکنی ممنون که اینقدر کارهام به چشمت میاد. مثلا بعد از اینکه غذا تموم میشه ازش تشکر میکنم میگم مرسی که کار میکنی تا سره سفرمون نون باشه . البته این کار تو ذات منه

برای سلامتی بچم یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید .💓🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡
من اگه برام یک تخمه هم بخره  ۱۰۰ بار ازش تشکر میکنم . خودش همیشه میگه تو منو خجالت زده میکنی مم ...

من خیلی تشکر میکنم گاهی از اشتباهتش بایدتشکر کنم...توتشکر اختیاری میکنی من برای نصف کارهاش تشکر اجباری

اونم از تو تشكر ميكنه يا فقط ميخواد ي طرفه باشه؟

اره تشکر میکنه...البته از کارهای خوبم..من هم از کارهای غلط هم خوبش هردو باید تشکر کنم.....خسته م کرده حتی جرات انتقاد ندارم ازش وقتی ازش انتقاد میکنم البته انتقاد باسیاست بازم تند میشه واز کوره درمیاد

2740
اروم اروم توی خلوتتون ایراد هاش رو بهش گوشزد کن

باسیاست خیلی زیاد بهش میگم ولی فایده نداره....واعصابم خرابم میکنه جدیدا دیگه ولش کردم از کارهای بدش هم تشکر میکنم

سلام عزیزم

قبول دارم شرایط سختی دارم !شاید بعضی وقتها دوست داری سرش داد بکشی یا بهش توهین کنی ولی نمی تونی!

مشخصه که شوهرت ادم خود راضی وخود رای یه!و این خیلی خصلت بدیه!شاید میتونیم حق رو بهش بدین چون سالهاست با این تربیت بزرگ شده!وشخصیتش شکل گرفته وشما  الان فقط سه ساله  که تو زندگیش اومدی !پس طبیعیه که الان نمیتونی تحملش کنی

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم توکل برخدا ❤️✨

صبر وگذر زمان 

و

و

و

و البته سیاست های زنانه ای توووو که مشکل رو حل میکنه! ببین این خیلی مهمه که تو چه طور باهاش رفتار کنی!

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم توکل برخدا ❤️✨
بابا ادم خسته میکنه بعضی وقتها حرص درمیاره ...وقتی من خوبم اون خیلی خوب میشه ولی وقتی یک اشتباه یا چ ...

دقیقاً شوهر من  تا وقتی خوبم قربون صدقش میرم خوبه وقتی حال ندارم یا یادم میره  وحشتناک لجباز میشه

البته تاوقتی نازش رو میکشم   فرشته میشه

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜