2733
2734
عنوان

اخلاقهای شوهرم داره منو عذاب میده

| مشاهده متن کامل بحث + 698 بازدید | 53 پست

والا من بودم یه مدت تشکر که نمیکردم تازه مدام میگفتم وظیفته هرکار کنی نکنی هم کوتاهی کردی تا آدم شه یعنی چی چپ بری راست بیای تشکر کنی حتی وقتایی که راضی نیستی 

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 
والا من بودم یه مدت تشکر که نمیکردم تازه مدام میگفتم وظیفته هرکار کنی نکنی هم کوتاهی کردی تا آدم شه ...

ولله چی بگم تمام کارها امتحان کردم فایده نداشت ازسیاست از قهر از حرف زدن ولی انگار این اخلاقش توذاتش ازبچگی ..خانواده شوهرم اینطورن..ولی نه مثل شوهرم ..شوهرم شورش دراورده..موندم باهش چکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقاً شوهر من  تا وقتی خوبم قربون صدقش میرم خوبه وقتی حال ندارم یا یادم میره  وحشتناک لجب ...

تومنی یامن توم....دقیقا مثل خودتم هستی شخصیت شوهرم مثل شوهرم...اخه بعضی وقتها ادم یادش میره...اخه این چه جور زندگی خدا البته جای شکرش باقیه که وقتی خوبی کنیم خوب میشن

2728
زیاااااااد تشکر کردن هم چیز خوبی نیست!اصلا چه معنی میده که ادم راست بره چپ بره تشکر کنه؟!

چه میدونم این توی ذاتش شده انگار تکلیف شده....اب بهم داد سه تشکر...نون اورد سه تشکر ...پول ناچیزی داد ده تشکر وقربون صدقه ....حتی وقتی کاری نکنه هی باید بگم عزیزم وقربون صدقه ش برم...حالا اینا خیلی خوبه...جرات ندارم بهش بگم نون خشک شده اوردی یا رب گوجه این مارک خوب نیس یا خسته م .....نمیخوام...اصلا ادم انتقاد پذیری نیست ...تا بخواد تند بشه کلی فش دوروز قهر باید من اشتیش بدم

مثلا من چایی دوست ندارم بخورم هی اصرار میکنه تامن چای بخورم مثلا سیرم هی اصرا میکنه تابخورم بعضی وقتها حالت تهوع میگیرم چون خیلی اصرا میکنه بهش میگم من باهت تعارف ندارم من زنتم اگه میخوان ودوست دارم میخورم...البته تادلش نشکنه دولقمه میخورم بعد هی اصرار میکنه بازم بخورم وقتی بهش میگم بابا دوست ندارم سیرم..میگه به جهنم تقصیرخودتم ...به درک که نمیخوری وکلی ناراحت میشه وعصبی وچندچیز میگه...به نظرتون چکارکنم این برنامه روزانه منه

حرفت درست ولی ادم یک صبری داره اخه به خاطر یک بار یادم میره یا حواسم نباشه یک المشنگی بپامیکنه که با ...

والا من ک میگم کاش هیچ وقت ازدواج نکرده بودم

خدایا خودت مواظب تو دلیم باش.
2740