2726
عنوان

اخلاقهای شوهرم داره منو عذاب میده

698 بازدید | 53 پست

من شوهرم خیلی دوست دارم ولی یک اخلاقهای داره که حالم بد میکنه مثلا مغروره ...من سه ساله هست دارم باهش زندگی میکنم ..وطبیعیه دعوا وبحث بوده..البته خیلی خیلی خیلی زیاد بوده..تاحالا به خاطرهیچ یک از بحثها ودعواها معذرت خواهی نکرده...دوست داره مدام ازش تشکرکنم خیلی اون دوست داره تشکر بیش ازحد برای هرچیز کوچکی مثلا بستی ولباس وخریدوحتی رابطه....اگه یک بارحواسم نباشه ازش تشکرکنم یادم میره عصبی میشه حتی فش میده البته نه فش خیلی زشت ....اینجا اگه جزییات اخلاقش بگم شاید بهم بگین خدا صبرت بده....شوهرم ادم خوبیه سادست ولی این بحثهای الکی روزمره خسته م کرده توی هرچیز بحث میکنه...نمیدونم چرا ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خودتو زیاد اذیت نکن شوهرت شخصیتش قلق داره و بد قلق و خیلی سیاست میخواد باید خودتو باهاش تطبیق بدی و گرنه خودت اذیت میشی صوتهای خانم اعلم رو گوش بده تا راحتر بپزیری و برای خدا انجام بدی 

2728

من یه کانال دارم خیلی خوبه این چیزارو بهتون یاد میده سیاست های زنانه 

شما باید با کارا و اتفاقات جدید توزندگیت این عادتارو از خاطرش ببری 

اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم

اخلاق شوهرت عين خانواده همسر منه 

و چند درجه پايين تر مثل شوهرم 

من كه پير شدم خواهر 

مثلا املت درست ميكنه يادم بره تشكر كنم ناراحت ميشه 

حالا فحش نميده اصلا 

ولى كلا پرتوقع هستن و مقصر اصلى مادرشوهرمه 

خدا ازشون نگذره كه چقدر حرص من ودراوردن سر همين تشكرهاى مسخره 

🧿

مثلاچند هفته پیش رفتیم پارک برای اولین بار بااصرار خودم رفتیم پارک شهربازی خیلی بهم خوش گذشت توبرگشتنی بهم گفت پنیر نداریم بذار پنیر بگیرم منم بهش گفتم من پنیر خامه ی دوست دارم اگه بود بگیر اما اگه ساده بود نخر اون رفت مغازه پنیرخامه نداشت ساده خرید واورد وامد بهش گفتم عزیزم چرا این گرفتی من گفتم اگه خامه ی بود نخر کلی عصبی شد گفت این بجای تشکر کردنت وکلی فشم داد ودو روزهم قهر کرد

من پنج ساله ازدواج کردم، شوهر منم همچین روحیه ای داره، من فقط تحمل کردم، چکار کنم دیگه جز تحمل، ولی الان خییییلی بهتر شده، اونم بیشتر وقتا تشکر میکنه، من که بابت کارهاش تشکر میکنم که هیچ ده تا قربونت برم و فدات بشم هم میگم، دیگه قشنگ کیف میکنه، راه دوری نمیره که عزیزم، شما هم امتحان کن حتما بهتر میشه

مثلاچند هفته پیش رفتیم پارک برای اولین بار بااصرار خودم رفتیم پارک شهربازی خیلی بهم خوش گذشت توبرگشت ...

خب باید خیلی با سیاست باهاش رفتار کنی شوهرت مدلشه باید رو خودت کار کنی یکی شوهرش آسونه یکی سخت و بد قلق دیگه سرنوشت هرکس یجوره 

2706