2737
2734
عنوان

اخلاقهای شوهرم داره منو عذاب میده

| مشاهده متن کامل بحث + 698 بازدید | 53 پست

من خودم نمیدونم شوهرم ازوناس ک تشکر میخواد یانه ولی باهم میریم بیرون هیچی نمیگم میخوایم خداحافظی کنیم میگم مرسی بابت همه چی خیلی خوب بود جز تو باهیچکس بهم خوش نمیگذره و...

اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم

کلا تشکر باعث میشه به کارای خوبشون ادامه بدن و انگیزشون زیاد شه وقتی انقد براش مهمه خب تو که قلقش دستته رعایت کن دیگه

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا ادم خسته میکنه بعضی وقتها حرص درمیاره ...وقتی من خوبم اون خیلی خوب میشه ولی وقتی یک اشتباه یا چ ...

بیشتر مردا همینن من اگه خیلی رعایت کنم همه چیزو آروم باشم زندگی ارومه اگه پامو خطا بزارم زندگیم زیرو رو میشه 

2731
من پنج ساله ازدواج کردم، شوهر منم همچین روحیه ای داره، من فقط تحمل کردم، چکار کنم دیگه جز تحمل، ولی ...

اخه هرچی میاره حتی بد باید بگم خیلی خوبه وخیلی قشنگه بخدا من دارم روزی صدبار بابت یک یک کارهاش تشکر میکنم ولی دروغ بلد نیستم بگم ادم هم باید انتقاد پذیر باشه

کلا تشکر باعث میشه به کارای خوبشون ادامه بدن و انگیزشون زیاد شه وقتی انقد براش مهمه خب تو که قلقش دس ...

خیلی وقتها اجباری باید چیزی که دوست ندارم بخورم یا خیلی خسته م نمیتونم رابطه انجام بدم 

بابا ادم خسته میکنه بعضی وقتها حرص درمیاره ...وقتی من خوبم اون خیلی خوب میشه ولی وقتی یک اشتباه یا چ ...

میدونم چی میگی ولی بهت قول میدم حتما با مدارا کردن و محبت کردن بهتر میشه، یه مدت امتحان کن، به تصمیماتش یا کارهاش گیر نده، زیاد بهش چشم بگو، انشاالله درست میشه، ولی درباره فحش دادنش وقتی حالش خوبه و خسته نیست بهش بگو این رفتارش آزارت میده، البته با ظرافت زنانه بگو، چند روز پیش من یه چیزی گفتم سر غذا، نمیدونم چرا حالش بد شد غذاشو از دهنش درآورد، حالش بد شد، یه فوش هم به من داد😐من از فوحشش ناراحت شدم بعدم سکوت کردم و قهر کردم رفتم خوابیدم، فردا صبحش ازم عذرخواهی کرد، ولی میدونم با موقعیت پیش بیاد فوحششو میده😒

2740
خیلی وقتها اجباری باید چیزی که دوست ندارم بخورم یا خیلی خسته م نمیتونم رابطه انجام بدم 

عزیزم شوهر همینه تازه منو بزور وادار میکرد پاچه خواری مادررو خواهرشو کنم با اینکه اصلا بلد نبودم چاپبوس و خودنما باشم خیلی بهم زور میاد ولی چاره چیه هر کس یه شانسی داره 

میدونم چی میگی ولی بهت قول میدم حتما با مدارا کردن و محبت کردن بهتر میشه، یه مدت امتحان کن، به تصمیم ...

چه عرض کنم خواهر این تا حالا ازم معذرت خواهی نکرده وخیلی پیش امده تویی بهتریم خلوتومون باسیاست بهش گفتم....ولی باز بحث وتند وقهر

مدام تشکر الکی مثل یک وسیله خراب میاره کلی باید مقدمه چینی کنم که این وسیله اینطوره چون میدونم ناراح ...

در کل زیاد به کاراش فکر نکن هدف خودتو پیش بگیر و زندگیو سخت نگیر که خیلی سخت میگذره اینجوری

اخه هرچی میاره حتی بد باید بگم خیلی خوبه وخیلی قشنگه بخدا من دارم روزی صدبار بابت یک یک کارهاش تشکر ...

اره حق داری، درست میگی، از هر پنج تا تعریف و تمجید یکیشو واقعیتشو بگو، اونم بالاخره باید اصلاح بشه

خداسرشاهده من خیلی خیلی خیلی دختر کم توقع وساده هستم وهمه چی ساده میگرم باورتون نمیشه نزدیک سه سال باخانوادش زندگی کردم خونه شون بزرگ واشپزخانه بیرون وکلی مهمون توی گرمای اهواز بیرون غذا درست میکنم ظرف میشورم از مهمانشون پذیرای میکنم وجزخودش پنچ تا برادر دیگه داشت هرچند روز میوندن برایرشام وناهار ..خواهرشم که خونه شون روبه روشون بود باسه بچه شام یا ناهار میومد تا میخواستم چیزی بگم با کلی مقدمه چینی میگفتم به شوهرم که عصبی نشه ودراخر عصبی وتند میشد انگار براش مهم نبودم به خدا صورتم الان نازک شده از افتاب چی بگم .....

2706