2737
2739
عنوان

اعتراض نامه به مسوول نی نی سایت بیایین زیرش امضا بزنین😀

| مشاهده متن کامل بحث + 28726 بازدید | 2672 پست

@مونا_تهرانی    

لااقل اگر نمیشه صد در صد اختیار حذف تاپیکا با کاربرا باشه گزینه ای قرار بدید که ما بزنیم روی حذف بعد نی نی یارا تایید کنن و حذف بشه . آخه این چه مسخره بازیه لینک بزار تاپیک این نی نی یار اون نی نی یار . الحمدلله کهتاپیکاشونم همیشه خدا قفله 

هیچ چیز مانند رفتار افراد یک جامعه با کودکان ،شرافت آن جامعه را نشان نمیدهد . (نلسون ماندلا)                          جالبه بدونید بچه های مردم هم شامل این قانون میشن!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من زیاد موافق نیستم... اینجوری که نمیشه حذف کنن خیلی از افرادی که جفنگ سر هم میکنن لو میرن توی سایت ...

منم به اين بُعدش فكر كردم

ولي خودخواهيم بيشتره😅😅😅😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

👉🌷🌷🌷🌷👈✋✋✋✋✋

اینم اثر انگشتم☝️

🌺�بروبچ انرژی 🧘‍♀️💥مثبت بفرستین🏃‍♀️ برم 🏡خونه ام خیلی خسته شدم 🙏🙏🙏امروز را بی قضاوت تنها شاهدباش🌺🌺🌺هر رفتار دیگران قصه ای دارد شاید پر غصه😔😔😔ناآگاهی را خرده مگیر😡😡😡تو👈 مهربان👉 باش❤❤❤🌷⚘🌹🥀🌺🌼🌻
2728
2738
🤕😂😂😂 موافق که چندان نیستم امار سرکاریا میره بالا خیلی  ولی اینکه خودشونم دیگه حذف نمیکنن ...

حب یاس وقتی نینی یار روزی یدونه پاک میکرد چرا ما نتونیم روزی یدونه بپاکیم؟

من ۳۶ تا تاپبک داشتم نینی یارا برام پاکیدن

I am a queen because I have a cute mad king
@مونا_تهرانی     لااقل اگر نمیشه صد در صد اختیار حذف تاپیکا با کاربرا باشه گزینه ای قرار ...

اره دیگه کلا قفلش کردن😒

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔

خیلییییییی بده که نمیشه تاپیکامونو حذف کنیم احساس امنیت نداریم اینجا‌ هیچکس دوست نداره توسط آشنا و فامیل شناسایی بشه وقتی همه تاپیکامون میمونه این احتمال هست شناسایی بشیم

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
🤕😂😂😂 موافق که چندان نیستم امار سرکاریا میره بالا خیلی  ولی اینکه خودشونم دیگه حذف نمیکنن ...

تعداد ني ني يارا كمه ٣تان 

آمار تقاضا هم بالاس خودمو ميزارم جاي اونا واقعا سخته

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
@اسپاگتی136     @برنج1     @قیمه_بادمجون     @پیتزا1   ...

خیلی باحالی

🌺�بروبچ انرژی 🧘‍♀️💥مثبت بفرستین🏃‍♀️ برم 🏡خونه ام خیلی خسته شدم 🙏🙏🙏امروز را بی قضاوت تنها شاهدباش🌺🌺🌺هر رفتار دیگران قصه ای دارد شاید پر غصه😔😔😔ناآگاهی را خرده مگیر😡😡😡تو👈 مهربان👉 باش❤❤❤🌷⚘🌹🥀🌺🌼🌻
2706