2733
2734
عنوان

اعتراض نامه به مسوول نی نی سایت بیایین زیرش امضا بزنین😀

| مشاهده متن کامل بحث + 28726 بازدید | 2672 پست
اسی رو لایک کردم🤔چجوری انگشت بزنم ننه؟😁

بنويس موافقم

انگشتتو با خودكار رنگ كن بزن تهش😁😁😁

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738

@نی_نی_یار_5    

ني ني يار محبوبم توام بيا بگو موافقم انگشت بزن

شر منو از توو خصوصيت كم كن

مگرنه بايد هر روز ريخت منو تحمل كني توو خصوصي ها😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

@مونا_تهرانی      

لااقل اگر نمیشه صد در صد اختیار حذف تاپیکا با کاربرا باشه گزینه ای قرار بدید که ما بزنیم روی حذف بعد نی نی یارا تایید کنن و حذف بشه . آخه این چه مسخره بازیه لینک بزار تاپیک این نی نی یار اون نی نی یار . تو خصوصیم بهشون پیام میدی میگن فقطططط تو تاپیکم حذف میکنم 😑الحمدلله کهتاپیکاشونم همیشه خدا قفله

هیچ چیز مانند رفتار افراد یک جامعه با کودکان ،شرافت آن جامعه را نشان نمیدهد . (نلسون ماندلا)                          جالبه بدونید بچه های مردم هم شامل این قانون میشن!
بنويس موافقم انگشتتو با خودكار رنگ كن بزن تهش😁😁😁

🤕😂😂😂

موافق که چندان نیستم

امار سرکاریا میره بالا خیلی 

ولی اینکه خودشونم دیگه حذف نمیکنن مسخرست😑

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

@مونا_تهرانی    

این اختیار و در حق کاربرد نمی زاری همه سایت رو ترک خواهیم کرد

ورشکست میشیاااااااا  

۱۳۹۸/۳/۶💣از طرف زینب ننه امیر

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
2706