2733
2734
عنوان

شیرازیا رستوران خوب کجا بریم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3427 بازدید | 30 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میگم که غذا نخوردیم نمیتونم راجب غذاش نظر بدم ولی سرویس دهی خیلی هم بد نبود ok بود

یک سینی خوراک مزخرفش ۷۰۰ تومان اونم سه ساعت زمان میبره و هی بهانه میارن من ک اصلا راضی نبودم بچه هامم اذیت شدن

من یک خانم افغانستانی هستم❤ 👨‍👩‍👦‍👦❤ حضرت علی علیه السلام به قنبر که خواست به کسی که بدو ناسزا گفته بود، ناسزا گوید، فرمود: آرام باش قنبر! دشنام گوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری و گذشت خشنود نکرد و شیطان را با حربه ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. امالی مفید/ 118 ... اگر جواب توهین بعضیا رو نمیدم ب دلیل بی ارزش بودن شون هست چون ارزش انسان ب عقل و انسانیتش هست نه کشور نه زیبایی نه ثروت نه موقعیت و نه هیچ چیز دیگه
2740
یک سینی خوراک مزخرفش ۷۰۰ تومان اونم سه ساعت زمان میبره و هی بهانه میارن من ک اصلا راضی نبودم بچه هام ...

چی بگم چقدر گرون بوده 😐 من خودم اونجا بستنی و شیک و اینا خوردم و اینکه شوهرم و دوستامون هم قلیون و سرویس قلیون سفارش داده بودن واسه همین میگم ok بود چون اطلاعاتی راجب غذا و سرویس دهی غذا ندارم

مرسی عزیزم . فست فوده؟ غذای ایرانی میخوایم

عزیزم هر غذایی بخوای دارن از دریایی و ایرانی و فست فود و...

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
من شیرازی نیستم ولی رستوران هفت خوان رفتم عالیه یه پرس غذا برای سه نفره ازبس زیاده حتی مرداهم نمیت ...

مرسی عزیزم رفتیم هفت خوان

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
2706