2752
2734
عنوان

بچه ها تا حالا پای مرغ خوردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2976 بازدید | 190 پست
قربونت برم من ممنون

خدا نکنه مهربونم❤

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
بچه ها بکین چطوری بپزم  که بو نده؟؟؟

اصلا بو نمیده که بسته بندی هاش تمیز شدس بگیر ناخن هاشو بکن بشور بزار تو آب چنتا پیاز بسته به سلیقت یا خورو کن یا درسته یکم زردچوبه بزن وقتی جوشید زیرشو کم کن نمک بزن بزار دو سه ساعت بمونه تا کملا بپزه خیلی خوشمزه هم میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به خاطر  مشکلات پوستی  روزی یدونه نیم درصد میخورم

امپولشم زدی؟دگزا هم مصرف کردی؟ 

🙏🏻رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّيَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْيُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِينَ إِمَامًا 🙏🏻   اَلْحَمْدُاللّه رَبِّ العالَمین عَلی کُلِّ الْحال

من عاشقشم 

با ابو پیازو نمک و فلفل و زرد چوبه بزار بپزه 

بزار یه ۲الی۳ساعتی بپزه چند دقیقه که مونده خاموشش کنی اب نارنج بزن یکم که جوش خورد خاموش کن

خیلییییی خوشمزه میشه

2731

برگ بو، چوب دارچین ، سیر و پیاز و هویجو زردچوبه و کرفس اینا باعث میشه بوی بد نده، من وقتی درست میکنم پای مرغش را جدا میخوریم روش آبلیمو می‌ریزیم و میخوریم، با آبش وقتی صاف کردم سوپ و خورش میپزم، میتونی تو ظرفهای کوچک بذاری فریزر و تو خورشت هات بریزی، بعضیا تو همون پای مرغ هویج و سیب زمینی و جو یا بلغور جو و پرک و رشته سوپ و سبزی  اینا می‌ریزند و سوپ درست میکنن، من جدا دوست دارم

عزیزم چرا اخ و پیف کنیم.پای مرغ سرشار از کلسیمه و استخون سازه.بعد از شستشو و بریدن قسمت ناخنای پای مرغ.بریزش در قابلمه.پیازداغ درست کن با زردچوبه بریز توی آب و پای مرغ.چوب دارچین بنداز.یدونه پیاز درسته کوچولو هم بنداز.با نمک.بزار انقدر بپزه که آبش تقریبا ژله ای بشه.اتفاقا عالی میشه و خوش طعم

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
منم اول حالت تهوع گرفتم ولی انقدر تعریف کردن نشد چیزی بگم😂😂

😂😂😂 من دلم میخواد یه نفر درست کنه و بدون اینکه بدونم چیه بخورم ببینم واقعا خوشمزه‌ست؟ البته با تعریف بقیه بچه‌ها فکر کنم جدی خوب باشه، ولی خودم نمیتونم درست کنم واقعا ..

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

پای مرغ رو روی شعله کم اتیشش کم باشه بگیر گرم میشه پوستشو ویک لایه ناخنشو  جدا کن،ب همین راحتی،بعدهم پیازو تفت بده بعد پای مرغ بریزتوش نمک و زردچوبه و اگه دوست داشتی ی کم ادویه کاری،بعدشم یکم تفت بده بعد آب بریز ک بپزه،

بعد با نون بخور،هم اینکه سوپ باشه

ولی من بیشتر با نون درست کردم

قربون همتون بشم 

ممنون راهنمایم کردین

بوس از کله همتونننننن❤❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
خیلی خوبه من کیلویی میخرم عاشقشم..دخترمم گهگهایی میخوره.کیلویی۷تومن.اولش پوست روی پا رو با آب گرم بک ...

ماهم خیلی دوست دادیم بچه هام عاشقشن ولی اینجا کیلو ۲۲ ممیگیریم🙁

ای نگو خو دلم میخواد😣😣

من زنگ زدم یه ساعت پیش به شوهرم یک کیلو بگیره گفت بسته ای گفتم یه بسته بگیر 

ولی الان با تعریف بچه ها بگم بره دوتا بسته بگیره 

افطاز پای مرغ بزنم به بدن😂😂😂😂😂😂

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤