2737
2734
عنوان

بچه ها تا حالا پای مرغ خوردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2901 بازدید | 190 پست

آب و بجوشون پاهای ممرغ و بنداز توش یکی دو قل که خورد آب و عوض کن و آب تمیز بریز پاها رو آبکشی کن بنداز داخلش چند حبه سیر و یه دونه پیاز و نصف کن و زرد چوبه و نمک بزن من یدونه گوجه فرنگی هم با فویج به چهار قسمت تقسیم میکنم میندازم توش . و حسابی مزارم میپزه‌ . عالی میشه نوش جان

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
وای چقد خوشحالم  که کسی نگفت اه این چیه  قربون همتون برم

خخخ باور کن غذای محبوب تو خانواده ماس سر پای مرغ دعوا میشه 

😁

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونقدر بپزشون که تمام غضروف هاشون آب بشه و بین دو تکه استخوان کوچک هیچ غضروفی نباشه، مثل کله پاچه زمان زیاد بده برای پخت، البته تو زودپز هم میپزه، ولی باید اونقدر بپزی که غضروف‌ها آب بشه، خودش را اگه دوست داشتی بخور اگر نداشتی آب غذا را تو خورشت یا سوپ بریز

بریز تو شیرت روزی, سه لیوان  راستی بتامتازون واس چی استفاده میکنی؟؟

به خاطر  مشکلات پوستی 

روزی یدونه نیم درصد میخورم

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2731

من نخوردم ولی بهم گفتن اگ میخوای برای اولین بار بخوری ب مرغ فروش بگو انگشتاش رو بزنه تا موقع پختن و خوردن راحت باشی.میگن خیلی خاصیت داره.شما هم اگ دیدی نمیتونی اینجوری مصرف کنی بگو گسی برات درست کنه شما ابش رو بخور

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته

فوق العادست

با پیاز فراوون و رب و ادویه بذار بپزه آبش که کشیده شد یه تفت کوچولو بده بخور

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2740
آب و بجوشون پاهای ممرغ و بنداز توش یکی دو قل که خورد آب و عوض کن و آب تمیز بریز پاها رو آبکشی کن بند ...

قربونت برم من ممنون

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
سلام عزیزم من نخوردم و هریدشو نداشتم تا حالا ولی بگیر خوب بشور بنداز توی توری و بنداز توی سوپ اونوقت ...

لذتش به اون غضروفشه که میره زیر دندان😋

در انتظار مادر شدن... بالاخره مادر شدم.خداروشکر😍
من نخوردم ولی بهم گفتن اگ میخوای برای اولین بار بخوری ب مرغ فروش بگو انگشتاش رو بزنه تا موقع پختن و ...

ببین دکتر ارتوپد و روماتولوژیست بهم گفته 

پای مرغ بخور عالیه 

منم احساس کردم بد باشه ولی همه دارن تعریف میکنن

وای چقد خوشحالم  که کسی نگفت اه این چیه  قربون همتون برم

اخه وقتی عاشقشیم مگه مرض داریم بگیم اه😋😋😋دلم خواست عصر میدم برام بخرن😋

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
فکر کنم من بدغذام میخواستم اخ و پیف کنم که دیدم نوشتی نکنین😂 اخه این مرغا که اصلا خوب نیستن من با ...

منم اول حالت تهوع گرفتم ولی انقدر تعریف کردن نشد چیزی بگم😂😂

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
شما می تونی بشوری بذاری تو قابلمه همه رو با هم با پیاز که بوی زخمش و بگیره بپزه بعد استخوناش و جدا ک ...

این پیشنهاد دوستمون هم عالی تو هر غذایی ک بپزی میتونی استفاده کنی 

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒
2706